Aluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nowe budynki pod zarządem Knight Frank

Silver Tower Center we Wrocławiu
Alma Tower w Krakowie
Knight Frank został wybrany na zarządcę dwóch nowych nieruchomości: Silver Tower Center we Wrocławiu oraz Alma Tower w Krakowie.

Portfel nieruchomości zarządzanych przez Knight Frank powiększył się o dwa budynki. Na podjęcie współpracy z agencją zdecydowały się firmy Wisher Enterprise, właściciel Silver Tower Center, oraz UBM – deweloper krakowskiej Almy Tower.

 

Silver Tower Center to wrocławska inwestycja łącząca funkcje biurową, handlową, hotelową (Ibis Styles) oraz konferencyjną. Budynek dostarczył na rynek ponad 30 000 mkw. powierzchni całkowitej. Użytkownicy obiektu mogą korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych w dwupoziomowym garażu. Oddanie Silver Tower Center do użytku planowane jest na wrzesień 2014 r.

 

Biurowiec Alma Tower został natomiast oddany w maju br. i jest certyfikowany w systemie LEED CS 2009. Na etapie budowy zdobył precertyfikat z najwyższą oceną Platinum. Inwestycja oferuje 10 700 mkw. łącznej powierzchni, która w całości jest wynajęta, m.in. przez spółkę Alma Market oraz Grupę Onet. Firma Knight Frank jest odpowiedzialna również za komercjalizację obiektu.

 

Knight Frank w Polsce zarządza ponad 80 budynkami, które łącznie dysponują ponad 1,2 mln mkw. powierzchni komercyjnej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra