Interbiuro - duży

DTZ dzieli się wynikami za pierwsze półrocze

T-Mobile Office Park w Warszawie
T-Mobile Office Park w Warszawie
Przez pierwsze sześć miesięcy 2014 r. Zespół Wynajmu Powierzchni Biurowych DTZ zrealizował transakcje najmu ponad 30 000 mkw. powierzchni.

Z roku na rok DTZ umacnia swoją pozycję wśród wiodących doradców na rynku nieruchomości komercyjnych, realizując projekty dla swoich dotychczasowych, jak i nowych Klientów - skomentowała Barbara Przesmycka, Dyrektor Zespołu Wynajmu Powierzchni Biurowych, DTZ.

 

Wśród umów w których pośredniczyli eksperci DTZ wymienić można m.in. najem 12 600 mkw. powierzchni biurowej przez Citi Service Center Poland w budynku T-Mobile Office Park w Warszawie, a także ekspansję i przedłużenie umowy najmu przez Budimex SA w budynku przy ul. Stawki 40 w Warszawie, gdzie firma zajmuje obecnie 6100 mkw. powierzchni. Innymi znaczącymi transakcjami były m.in.: wynajem 3200 mkw. powierzchni biurowej przez TNT Express w budynku Nord Point w Warszawie; ekspansja na 2000 mkw. powierzchni i przedłużenie dotychczasowej umowy najmu przez PRA Health Sciences w budynku Catalina Office Center w Warszawie oraz najem 1600 mkw. powierzchni przez Cadence Design Systems w biurowcu GPP Business Park w Katowicach i Warsaw Corporate Center w Warszawie.

 

Naszym celem jest dopasowywanie oferty do zmieniających się warunków rynkowych, tak aby dostarczać naszym Klientom usługi najwyższej jakości budując w ten sposób trwałe relacje - podsumowuje Barbara Przesmycka.


0.0
Tagi: DTZ
Napisz pierwszy komentarz