Archicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoCity Space logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Erbud wybuduje biurowiec IPN-u

Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Firma Erbud SA podpisała umowę na realizację budynku Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.

Kontrakt o wartości 12,5 mln zł netto zostanie zrealizowany do końca kwietnia 2017 roku. Zleceniodawcą i inwestorem jest Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

 

W ramach umowy Erbud przygotuje wzmocnienie podłoża gruntowego, wykona kompletne prace konstrukcyjne i wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu, obejmującym układ komunikacyjny z nowym wjazdem na działkę oraz infrastrukturę techniczną w postaci przyłączy i instalacji zewnętrznych.

 

Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa zaangażowana jest w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartą 133,5 mln PLN netto. W ostatnim czasie natomiast podpisała kontrakt na budowę budynku biurowego Delta należącego do Capital Park i Promenady ZITA, których inwestorem jest Vantage Development.


0.0
Tagi: Erbud Lublin
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra