INTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTorus logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Erbud wybuduje biurowiec IPN-u

Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Firma Erbud SA podpisała umowę na realizację budynku Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.

Kontrakt o wartości 12,5 mln zł netto zostanie zrealizowany do końca kwietnia 2017 roku. Zleceniodawcą i inwestorem jest Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

 

W ramach umowy Erbud przygotuje wzmocnienie podłoża gruntowego, wykona kompletne prace konstrukcyjne i wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu, obejmującym układ komunikacyjny z nowym wjazdem na działkę oraz infrastrukturę techniczną w postaci przyłączy i instalacji zewnętrznych.

 

Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa zaangażowana jest w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartą 133,5 mln PLN netto. W ostatnim czasie natomiast podpisała kontrakt na budowę budynku biurowego Delta należącego do Capital Park i Promenady ZITA, których inwestorem jest Vantage Development.


0.0
Tagi: Erbud Lublin
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra