Partner Capital Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoEcophon Saint-Gobain logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoCHB14 logoNowy Styl Group logoTriGranit Corporation logoBusiness House logoINTERBIURO logoHexagon logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoPRO-INVEST S.A. logoSawig Invest Group logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Erbud wybuduje biurowiec IPN-u

Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Firma Erbud SA podpisała umowę na realizację budynku Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.

Kontrakt o wartości 12,5 mln zł netto zostanie zrealizowany do końca kwietnia 2017 roku. Zleceniodawcą i inwestorem jest Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

 

W ramach umowy Erbud przygotuje wzmocnienie podłoża gruntowego, wykona kompletne prace konstrukcyjne i wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu, obejmującym układ komunikacyjny z nowym wjazdem na działkę oraz infrastrukturę techniczną w postaci przyłączy i instalacji zewnętrznych.

 

Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa zaangażowana jest w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartą 133,5 mln PLN netto. W ostatnim czasie natomiast podpisała kontrakt na budowę budynku biurowego Delta należącego do Capital Park i Promenady ZITA, których inwestorem jest Vantage Development.

Tagi: Erbud Lublin
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra