INTERBIURO logoCity Office logoTorus logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoBusiness House logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Erbud wybuduje biurowiec IPN-u

Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Royal Wilanów, przyszła siedziba firmy Erbud
Firma Erbud SA podpisała umowę na realizację budynku Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.

Kontrakt o wartości 12,5 mln zł netto zostanie zrealizowany do końca kwietnia 2017 roku. Zleceniodawcą i inwestorem jest Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

 

W ramach umowy Erbud przygotuje wzmocnienie podłoża gruntowego, wykona kompletne prace konstrukcyjne i wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu, obejmującym układ komunikacyjny z nowym wjazdem na działkę oraz infrastrukturę techniczną w postaci przyłączy i instalacji zewnętrznych.

 

Erbud S.A. posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH. Grupa Erbud działa w sektorze budowlanym i świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma obecna jest zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach europejskich. Grupa osiąga roczne obroty o wysokości 1,5 mld zł i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa zaangażowana jest w budowę Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartą 133,5 mln PLN netto. W ostatnim czasie natomiast podpisała kontrakt na budowę budynku biurowego Delta należącego do Capital Park i Promenady ZITA, których inwestorem jest Vantage Development.

Tagi: Erbud Lublin
Napisz pierwszy komentarz
mantra