Kinnarps nowy

Chillout na dachu

Biurowiec Spokojna II
Najemca biurowca Spokojna II zlecił firmie ARTSERVIS wykonanie prac aranżacyjnych. Na dachu budynku powstanie strefa chillout'u z widokiem na panoramę Lublina.

Firma ARTSERVIS jest ogólnopolskim wykonawcą powierzchni fit-outowych i coworkingowych. Rozpoczęła ona także prace aranżacyjne w biurowcu Spokojna II. Jest to nowy obiekt zlokalizowany w Lublinie, w którym biuro wynajęła polska firma z branży IT. Nowy najemca zlecił firmie ARTSERVIS koordynację wszystkich instalacji, wykonanie prac budowlanych, a także prac wykończeniowych i zabudowy meblowej. Powierzchnia aranżacji to 2700 mkw. Najemca do swojej dyspozycji dodatkowo będzie miał własny taras na dachu budynku. Co ciekawe, to właśnie tam zostanie zorganizowana strefa chillout’u. Z zlokalizowanego na dachu tarasu rozpościera się widok na panoramę lubelskiej starówki.

Biurowiec Spokojna II zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta. W sąsiedztwie obiektu znajdują się urzędy państwowe, sądy i najważniejsze uczelnie Lublina. Powierzchnia biurowa tego obiektu wynosi ponad 18 000 mkw., zaś na usługi przeznaczone jest około 3600 mkw. powierzchni. Najemcy obiekt do swej dyspozycji mają 335 miejsc postojowych zlokalizowanych na 3 kondygnacjach podziemnych parkingu. Deweloperem biurowca jest lubelska firma Orion.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz