Przedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoINTER-BUD logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Znamy szczegóły londyńskiej inwestycji HB Reavis

33 Central w Londynie
33 Central w Londynie
Spółka HB Reavis rozpoczęła realizację biurowca w Wielkiej Brytanii. Inwestycji nadano nazwę „33 Central”.

Obiekt, którego budowa rozpocznie się w pierwszej połowie 2015 roku będzie zlokalizowany przy 33 King William Street w Londynie i dostarczy 21 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. 9-piętrowy biurowiec zaprezentowano podczas uroczystości inauguracyjnej w hotelu The Shangri-La,, znajdującym się w wieżowcu The Shard.

 

Inauguracja naszej nowej marki, 33 Central, to ważne wydarzenie dla londyńskiego oddziału HB Reavis. Nie możemy się już doczekać zakończenia budowy i etapu pozyskiwania najemców dla tej wyjątkowej inwestycji. Szczerze wierzymy, że ta inwestycja stanie się jednym z największych dokonań naszej spółki, co pozwoli nam kontynuować rozwój naszej działalności w Londynie - powiedział Tomaš Jurdák, Dyrektor HB Reavis UK.

 

Projekt biurowca przygotowała pracownia John Robertson Architects. Przewiduje on maksymalizację dostępnego światła dziennego i przestrzeni, a zarazem otwarcie na panoramę Londynu. Budynek będzie wyróżniał się dwupoziomową recepcją o powierzchni ponad 390 mkw., a także zlokalizowanym na dachu ogrodem zajmującym ponad 1000 mkw. 33 Central został zaprojektowany z myślą o certyfikacie ekologicznym BREEAM na poziomie "Excellent".

 

Zakończenie budowy przewidziane jest na drugą połowę 2016 r. Za wynajem powierzchni biurowej w budynku 33 Central odpowiadają konsultanci z Deloitte Real Estate i Knight Frank.

 

Działkę, na której powstanie biurowiec HB Reavis zakupiło pod koniec zeszłego roku. Transakcja stanowiła debiut firmy na londyńskim rynku nieruchomości. Nieruchomość od wschodu sąsiaduje z kompleksem biznesowym Canary Wharf, od zachodu i południa z dzielnicami Westminster i Southwark, a od północy z zagłębiem nowych technologii w dzielnicy Shoreditch.

 

HB Reavis planuje dalszą ekspansję na londyńskim rynku.


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra