Vastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoOnyx Business Point logoBusiness House logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Znamy szczegóły londyńskiej inwestycji HB Reavis

33 Central w Londynie
33 Central w Londynie
Spółka HB Reavis rozpoczęła realizację biurowca w Wielkiej Brytanii. Inwestycji nadano nazwę „33 Central”.

Obiekt, którego budowa rozpocznie się w pierwszej połowie 2015 roku będzie zlokalizowany przy 33 King William Street w Londynie i dostarczy 21 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. 9-piętrowy biurowiec zaprezentowano podczas uroczystości inauguracyjnej w hotelu The Shangri-La,, znajdującym się w wieżowcu The Shard.

 

Inauguracja naszej nowej marki, 33 Central, to ważne wydarzenie dla londyńskiego oddziału HB Reavis. Nie możemy się już doczekać zakończenia budowy i etapu pozyskiwania najemców dla tej wyjątkowej inwestycji. Szczerze wierzymy, że ta inwestycja stanie się jednym z największych dokonań naszej spółki, co pozwoli nam kontynuować rozwój naszej działalności w Londynie - powiedział Tomaš Jurdák, Dyrektor HB Reavis UK.

 

Projekt biurowca przygotowała pracownia John Robertson Architects. Przewiduje on maksymalizację dostępnego światła dziennego i przestrzeni, a zarazem otwarcie na panoramę Londynu. Budynek będzie wyróżniał się dwupoziomową recepcją o powierzchni ponad 390 mkw., a także zlokalizowanym na dachu ogrodem zajmującym ponad 1000 mkw. 33 Central został zaprojektowany z myślą o certyfikacie ekologicznym BREEAM na poziomie "Excellent".

 

Zakończenie budowy przewidziane jest na drugą połowę 2016 r. Za wynajem powierzchni biurowej w budynku 33 Central odpowiadają konsultanci z Deloitte Real Estate i Knight Frank.

 

Działkę, na której powstanie biurowiec HB Reavis zakupiło pod koniec zeszłego roku. Transakcja stanowiła debiut firmy na londyńskim rynku nieruchomości. Nieruchomość od wschodu sąsiaduje z kompleksem biznesowym Canary Wharf, od zachodu i południa z dzielnicami Westminster i Southwark, a od północy z zagłębiem nowych technologii w dzielnicy Shoreditch.

 

HB Reavis planuje dalszą ekspansję na londyńskim rynku.

Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra