RIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Multimedialny SkyRes

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Zobacz film poświęcony miastu Rzeszów i powstającemu w nim pierwszemu, wielkopowierzchniowemu budynkowi biurowemu!

Firma Developres realizuje w Rzeszowie biurowiec klasy A, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, oferujący miejsce pracy firmom z sektorów takich jak BPO, SSC czy IT. W 13-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 20 000 mkw. Za projekt biurowca zarejestrowanego w systemach certyfikacji LEED i BREEAM odpowiada pracownia 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Budowa SkyRes Warszawska rozpoczęła się 17 października 2013 roku, a jej zakończenie przewidziane jest na połowę 2015 r. Obecnie trwa realizacja dwóch ostatnich kondygnacji naziemnych. Inwestor wraz z pracownią architektoniczną pracują również nad kolejną nowoczesną inwestycją biurową w Rzeszowie – SkyRes Lubelska.

 

Na polskiej mapie Rzeszów uznawany jest za atrakcyjny rynek wschodzący, cechujący się m.in. najwyższą w Unii Europejskiej liczbą studentów, przypadających na jednego mieszkańca – w Rzeszowie znajduje się w końcu 8 uczelni wyższych, oferujących ponad 60 kierunków kształcenia. Pozostałe zalety miasta i powstającej w nim inwestycji biurowej, przedstawia film, przygotowany przez dewelopera.

 


0.0
Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra