Art-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoPartner Capital Group logoGTV Lighting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Multimedialny SkyRes

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Zobacz film poświęcony miastu Rzeszów i powstającemu w nim pierwszemu, wielkopowierzchniowemu budynkowi biurowemu!

Firma Developres realizuje w Rzeszowie biurowiec klasy A, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, oferujący miejsce pracy firmom z sektorów takich jak BPO, SSC czy IT. W 13-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 20 000 mkw. Za projekt biurowca zarejestrowanego w systemach certyfikacji LEED i BREEAM odpowiada pracownia 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Budowa SkyRes Warszawska rozpoczęła się 17 października 2013 roku, a jej zakończenie przewidziane jest na połowę 2015 r. Obecnie trwa realizacja dwóch ostatnich kondygnacji naziemnych. Inwestor wraz z pracownią architektoniczną pracują również nad kolejną nowoczesną inwestycją biurową w Rzeszowie – SkyRes Lubelska.

 

Na polskiej mapie Rzeszów uznawany jest za atrakcyjny rynek wschodzący, cechujący się m.in. najwyższą w Unii Europejskiej liczbą studentów, przypadających na jednego mieszkańca – w Rzeszowie znajduje się w końcu 8 uczelni wyższych, oferujących ponad 60 kierunków kształcenia. Pozostałe zalety miasta i powstającej w nim inwestycji biurowej, przedstawia film, przygotowany przez dewelopera.

 

Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra