UNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoOnyx Business Point logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGłówka Pracuje logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Office logoSchüco International Polska logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLC Corp S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoEcho Investment logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Breeam In-Use dla Harmony Office Center

Harmony Office Center
Harmony Office Center oferuje 19 267,41 mkw. powierzchni, w całości wynajętej przez Millennium Bank
Zlokalizowany na Mokotowie budynek biurowy Harmony Office Center, należący do niemieckiego inwestora Commerz Real, uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną Very Good w kategoriach Asset Rating (budynek) i Building Management (jakość zarządzania).

Harmony Office Center to nasz drugi budynek w Polsce, po biurowcu Tulipan House, który otrzymał w tym roku certyfikat BREEAM In-Use. Cieszy nas, że oba otrzymały tak dobre oceny - komentuje Nadine Gilbert, asset manager na Centralną i Wschodnią Europę w Commerz Real.

 

Proces certyfikacji Harmony Office Center przeprowadziła firma Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Zrównoważone rozwiązania zastosowane w Harmony Office Center mają na celu poprawę zarządzania energią, ogrzewaniem i zużyciem wody. To oznacza, że tradycyjne oświetlenie zostało zastąpione przez oświetlenie LED, nowe urządzenia sanitarne wykorzystują mniej wody, a w kompleksie korzysta się z bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych i materiałów higienicznych. Ponadto, na zewnątrz budynku powstała zielona strefa z wydajnymi systemami nawadniającym i zbierania wody deszczowej oraz dodatkowe stojaki na rowery - mówi Milena Sikora, starszy zarządca nieruchomości w Savills, licencjonowany asesor BREEAM International i BREEAM In-Use, odpowiedzialna za proces certyfikacji.

 

Harmony Office Center to nowoczesny kompleks, zlokalizowanego na ulicy Stanisława Żaryna, składający się z trzech budynków biurowych (A1, A2, A3). Deweloperem kompleksu jest firma Eko-Park SA. Harmony Office Center oferuje 19 267,41 mkw. powierzchni, w całości wynajętej przez Millennium Bank.

 

BREEAM In-Use to wielokryteryjny system certyfikacji, stanowiący narzędzie dla zarządców, właścicieli i najemców, który dążą do redukcji kosztów i minimalizacji oddziaływania istniejących budynków komercyjnych na środowisko.

Napisz pierwszy komentarz
mantra