Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Breeam In-Use dla Harmony Office Center

Harmony Office Center
Harmony Office Center oferuje 19 267,41 mkw. powierzchni, w całości wynajętej przez Millennium Bank
Zlokalizowany na Mokotowie budynek biurowy Harmony Office Center, należący do niemieckiego inwestora Commerz Real, uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną Very Good w kategoriach Asset Rating (budynek) i Building Management (jakość zarządzania).

Harmony Office Center to nasz drugi budynek w Polsce, po biurowcu Tulipan House, który otrzymał w tym roku certyfikat BREEAM In-Use. Cieszy nas, że oba otrzymały tak dobre oceny - komentuje Nadine Gilbert, asset manager na Centralną i Wschodnią Europę w Commerz Real.

 

Proces certyfikacji Harmony Office Center przeprowadziła firma Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Zrównoważone rozwiązania zastosowane w Harmony Office Center mają na celu poprawę zarządzania energią, ogrzewaniem i zużyciem wody. To oznacza, że tradycyjne oświetlenie zostało zastąpione przez oświetlenie LED, nowe urządzenia sanitarne wykorzystują mniej wody, a w kompleksie korzysta się z bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych i materiałów higienicznych. Ponadto, na zewnątrz budynku powstała zielona strefa z wydajnymi systemami nawadniającym i zbierania wody deszczowej oraz dodatkowe stojaki na rowery - mówi Milena Sikora, starszy zarządca nieruchomości w Savills, licencjonowany asesor BREEAM International i BREEAM In-Use, odpowiedzialna za proces certyfikacji.

 

Harmony Office Center to nowoczesny kompleks, zlokalizowanego na ulicy Stanisława Żaryna, składający się z trzech budynków biurowych (A1, A2, A3). Deweloperem kompleksu jest firma Eko-Park SA. Harmony Office Center oferuje 19 267,41 mkw. powierzchni, w całości wynajętej przez Millennium Bank.

 

BREEAM In-Use to wielokryteryjny system certyfikacji, stanowiący narzędzie dla zarządców, właścicieli i najemców, który dążą do redukcji kosztów i minimalizacji oddziaływania istniejących budynków komercyjnych na środowisko.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra