Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

EKO Świąteczna choinka na placu budowy ASTORII

Świąteczna choinka na terenie budowy biurowca Astoria w Warszawie
Świąteczna iluminacja na placu budowy ASTORII
Teren powstającego biurowca ASTORIA u zbiegu ul. Przeskok i Zgoda w Warszawie, ozdobiła świąteczna choinka.

Uroczystość zapalenia lampek na choince została połączona z częścią oficjalną, podczas której Erol Milo oraz Ewa Kowalska ze STRABAG Real Estate przestawili plany dotyczące realizacji budynku ASTORIA, a także podziękowali za przybycie zebranym gościom, w tym okolicznym mieszkańcom. Atmosferę podgrzewały gorące napoje, ciasteczka oraz świąteczna muzyka.

 

Podczas uroczystości przeprowadzono zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na wsparcie podopiecznych Fundacji „Omnibus” – utalentowanych dzieci z niezamożnych rodzin. Deweloper zobowiązał się podwoić kwotę uzyskaną w trakcie zbiórki.

 

Budynek ASTORIA zaoferuje 28 000 mkw. powierzchni całkowitej (17 600 mkw. biur i 1400 mkw. powierzchni handlowej) w samym sercu stolicy, pomiędzy centrum biznesowym a Starym Miastem. Prace przy realizacji projektu, którego Generalnym Wykonawcą jest STRABAG Sp. z o.o., już się rozpoczęły. SRE realizuje inwestycję według zasad zrównoważonego rozwoju i zgodnie z wymogami certyfikacji LEED na poziomie Gold.

 

Pod koniec lat 80-tych Grupa STRABAG, w ramach joint venture, zrealizowała projekt budowy kompleksu hotelowo-biurowego i centrum kongresowego LIM Center w Warszawie, co umożliwiło wejście Grupy na polski rynek budowlany. Dla SRE ASTORIA jest pierwszym własnym projektem realizowanym w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz