ASTORIA pomaga!

Omnibus i STRABAG RE
Zespół biurowca ASTORIA Premium Offices wspiera Fundację Omnibus.

Fundacja Omnibus im. Franciszki Drab działa na rzecz rozwoju nauk i techniki oraz kształcenia zdolnych dzieci i młodzieży z rodzin niezamożnych. Fundacja uzyskała wsparcie osób zaangażowanych w projekt, powstawanie oraz funkcjonowanie biurowca ASTORIA Premium Offices. W środę, 6 grudnia przekazali oni na rzecz Fundacji czek w wysokości 5000 Euro. Czek jest nagrodą, która została przyznana zespołowi odpowiedzialnemu za budynek ASTORIA za zwycięstwo w wewnętrznym, międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez koncern STRABAG, STRABAG – TEAMS AWARD 2017

Jesteśmy niezwykle dumni z przyznanej nam przez STRABAG Societas Europaea nagrody – STRABAG – TEAMS AWARD 2017. Zwłaszcza, że konkurs na taką skalę i o takim zasięgu został zorganizowany przez Grupę STRABAG po raz pierwszy. Jednak jeszcze bardziej cenimy postawę osób, które w konkursie zwyciężyły, ponieważ postanowiły tę nagrodę przekazać na cele charytatywne. Środki przekazane Fundacji Omnibus zostaną przeznaczone na wspieranie młodych talentów, a my doskonale wiemy, jak wiele znaczy talent, odpowiednie przygotowanie i profesjonalizm. To najlepsza inwestycja – mówi Michael Markart, Managing Director of STRABAG Real Estate for CEE. 

To nie pierwszy raz, kiedy zespół związany z budynkiem ASTORIA Premium Offices angażuje się we wsparcie Fundacji Omnibus. W ubiegłym roku, podczas świątecznego eventu i Jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizowanego przed budynkiem, prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji. Z kolei w latach poprzednich dzięki wsparciu pracowników biurowca ASTORIA Premium Offices i STRABAG Real Estate, Fundacja kupiła zaawansowany komputer dla wybitnego młodego matematyka, Szymona, który kilkakrotnie został Laureatem Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych. Opłaciła także kurs języka japońskiego i roczne zajęcia judo dla 5-letniego Juliusza, który posługuje się trzema obcymi językami.

Bardzo doceniamy każde okazywane naszym podopiecznym wsparcie. Jednak szczególnie nam miło, jeśli darczyńca do nas wraca i systematycznie możemy liczyć na jego pomoc. Tak dzieję się właśnie w przypadku pracowników firmy STRABAG Real Estate, za co bardzo dziękujemy – mówi Natalia Grekowicz, Prezes Fundacji Omnibus.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz