WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

CBRE idzie na podbój Macedonii

CBRE podpisała umowę partnerską z CBS International dooel Skopje, firmą doradczą na rynku nieruchomości w Macedonii. Dzięki nowej firmie stowarzyszonej CBRE wzmocni swoją obecność w Europie Środkowej i Wschodniej.

Jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków byłej Jugosławii, Macedonia doświadcza obecnie boomu na rynku nieruchomości. Nasi klienci zgadzają się z naszymi obserwacjami, że Macedonia posiada wielki potencjał inwestycyjny, dlatego otwarcie biura w tym kraju jest naturalnym krokiem do kontynuacji naszych aktywności w tym regionie – komentuje Dragan Radulovic, Dyrektor Zarządzający CBS International dooel Skopje.

 

CBS International dooel Skopje została założona przez Dragana Radulovica, był również inicjatorem stowarzyszonego biura CBRE w Serbii - CBS International d.o.o Beograd – a także w Czarnogórze - CBS International d.o.o Herceg Novi, oferującej pełen zakres usług doradczych na rynku nieruchomości.

 

Współpracujemy z Draganem Radulovicem i jego zespołem od ponad siedmiu lat. Podpisanie umowy partnerskiej z jego firmą jest świetnym krokiem na wejście CBRE na rynek w Macedonii i stworzenie solidnej platformy dla naszych klientów w tym kraju. Wiemy, że CBS International posiada tą samą kulturę biznesową i działania operacyjne jak CBRE – klient jest zawsze na pierwszym miejscu, a naszą wspólną pasją i celem jest świadczenie najwyższej klasy usług – mówi Andreas Ridder, Prezes CBRE na region Europy Środkowo-Wschodniej.

 

CBRE, pod względem przychodów za rok 2013, jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną, działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych, a także jedną z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. Firma zatrudnia ok. 44 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 350 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez spółkę obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra