Kontor logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoEcho Investment logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CBRE idzie na podbój Macedonii

CBRE podpisała umowę partnerską z CBS International dooel Skopje, firmą doradczą na rynku nieruchomości w Macedonii. Dzięki nowej firmie stowarzyszonej CBRE wzmocni swoją obecność w Europie Środkowej i Wschodniej.

Jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków byłej Jugosławii, Macedonia doświadcza obecnie boomu na rynku nieruchomości. Nasi klienci zgadzają się z naszymi obserwacjami, że Macedonia posiada wielki potencjał inwestycyjny, dlatego otwarcie biura w tym kraju jest naturalnym krokiem do kontynuacji naszych aktywności w tym regionie – komentuje Dragan Radulovic, Dyrektor Zarządzający CBS International dooel Skopje.

 

CBS International dooel Skopje została założona przez Dragana Radulovica, był również inicjatorem stowarzyszonego biura CBRE w Serbii - CBS International d.o.o Beograd – a także w Czarnogórze - CBS International d.o.o Herceg Novi, oferującej pełen zakres usług doradczych na rynku nieruchomości.

 

Współpracujemy z Draganem Radulovicem i jego zespołem od ponad siedmiu lat. Podpisanie umowy partnerskiej z jego firmą jest świetnym krokiem na wejście CBRE na rynek w Macedonii i stworzenie solidnej platformy dla naszych klientów w tym kraju. Wiemy, że CBS International posiada tą samą kulturę biznesową i działania operacyjne jak CBRE – klient jest zawsze na pierwszym miejscu, a naszą wspólną pasją i celem jest świadczenie najwyższej klasy usług – mówi Andreas Ridder, Prezes CBRE na region Europy Środkowo-Wschodniej.

 

CBRE, pod względem przychodów za rok 2013, jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną, działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych, a także jedną z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. Firma zatrudnia ok. 44 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 350 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez spółkę obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra