EKO Concierge w warszawskim biurowcu

Recepcja w biurowcu Eurocentrum
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex to pierwszy biurowiec w Warszawie, który wprowadza kompleksową obsługę concierge.

Wykwalifikowany Concierge & Lifestyle Manager posłuży bezpłatnym wspaciem wszystkim pracownikom w zakresie zleceń dotyczących zarówno spraw indywidualnych, jak i rozmaitych potrzeb firmy lub biura.

 

Oferta dodatkowa, dzięki której bez konieczności wychodzenia z budynku możliwe jest spotkanie przy kawie, wizyta u manikiurzystki czy drobne zakupy, staje się coraz ważniejsza dla pracowników biurowców. Grupa Capital Park w celu zapewnienia komfortu najemców, poszła jednak o krok dalej komentuje Karol Wasilewski, Asset Manager w Grupie Capital Park. Usługa concierge, którą właśnie wprowadzamy sprawi, że pracownicy Eurocentrum będą mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy np. w planowaniu firmowej Wigilii - dodaje.

 

Concierge & Lifestyle Manager czekał będzie na użytkowników biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 przy stanowisku zlokalizowanym na parterze budynku Eurocentrum. Równolegle trwają prace nad uruchomieniem portalu webconcierge Eurocentrum, który umożliwi najemcom dostęp do tej usługi przez 24h na dobę.

 

Najemcy mogą korzystać z usług concierge m.in. przy okazji organizacji wyjazdów służbowych, przyjęcia rodzinnego, odbioru gości z lotniska, firmowej konferencji oraz opieki nad dziećmi. Możliwe będzie również uzyskanie wsparcia przy rezerwacji biletów i stolików w restauracjach czy wyszukaniu informacji o aktualnych wydarzeniach kulturalnych.

 

Poza Warszawą, z usługi concierge korzystać będą mogli m.in. najemcy części biurowej powstającego we Wrocławiu kompleksu OVO Wrocław, należącego do spółki Wings Properties.

 

Eurocentrum Office Complex docelowo zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W ramach inwestycji powstanie 2 181 mkw. powierzchni z szeroką ofertą usługowo-restauracyjną oraz parking na 612 miejsc w garażu podziemnym, zlokalizowanym na trzech kondygnacjach oraz 158 miejsc naziemnych, w tym 112 ogólnodostępnych. Kompleks powstawał w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold

 

Na lokalizację biur w Eurocentrum zdecydowały się takie firmy jak: Unilever, AB Foods Polska, Group One, Imtech Polska, Tebodin, Qumak, CEPD Management oraz Randstad Polska. Różnorodną ofertę usługowo-restauracyjną dostarczają restauracje, kawiarnia, delikatesy, apteka z drogerią, centrum rehabilitacyjne, punkt manicure i pedicure, a także pralnia.


0.0
Napisz pierwszy komentarz