Torus logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Knight Frank i DTZ wspólnie skomercjalizują londyński kompleksu HB Reavis

Farringdon Street
Farringdon Street
HB Reavis wybrał firmy Knight Frank i DTZ do wspólnego reprezentowania spółki przy wynajmie powierzchni w inwestycji, realizowanej w ścisłym centrum Londynu, przy 20 Farringdon Street.

Cieszymy się, że będziemy reprezentować spółkę HB Reavis przy wynajmie 20 Farringdon Street – mówi Angus Goswell, Partner w Knight Frank. - Jestem przekonany, że, oferowana w ramach inwestycji, wysokiej klasy powierzchnia biurowa oraz atrakcyjna lokalizacja projektu przyciągną szeroką grupę potencjalnych najemców. Tym bardziej, że już niebawem w bezpośrednim sąsiedztwie uruchomiona zostanie nowa stacja kolei dojazdowej Farringdon Crossrail.

 

Spółka HB Reavis ma duże doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w całej Europie, a obiekt przy 20 Farringdon Street będzie kolejnym flagowym projektem w jej portfolio. Wysoka jakość jest cechą wspólną wszystkich biurowców HB Reavis. Jestem pewny, że londyński kompleks, wyróżniający się współczesną architekturą, doskonałymi parametrami oraz elastyczną i wydajną powierzchnią biurową z doskonałym doświetleniem światłem dziennym, nie będzie wyjątkiem od tej reguły – dodał James Oliver, Dyrektor w DTZ.

 

Nieruchomość została zakupiona przez HB Reavis w listopadzie zeszłego roku. Obecnie znajduje się na niej pusty, 9-piętrowy biurowiec, a obowiązujące warunki zabudowy i zagospodarowania terenu pozwalają na wzniesienie w tym miejscu nowego, 12-piętrowego budynku o powierzchni ok. 7000 mkw. Planowany projekt będzie drugą, po realizowanej obecnie ‘33 Central’, inwestycją HB Reavis w Wielkiej Brytanii.

 

Inwestycja spełnia wymogi certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Excellent. Fasada budynku z trzech stron zostanie w pełni oszklona, co zapewni wnętrzom dobry dostęp światła dziennego. Projekt zakłada ponadto, że najwyższe trzy piętra zostaną nieco cofnięte w głąb biurowca. Umożliwi to stworzenie na ich poziomie zewnętrznych tarasów, z których będzie roztaczał się widok na ulicę Fleet Place.

 

Zgodnie z naszą filozofią, do pracy nad każdym z obiektów powołujemy zespół światowej klasy ekspertów. Z radością więc witamy Knight Frank i DTZ w gronie naszych partnerów. Obie firmy mogą pochwalić się wieloma sukcesami i bogatym doświadczeniem na londyńskim rynku nieruchomości biurowych. Decyzja o ich powołaniu na agentów odpowiedzialnych za wynajem powierzchni w naszym drugim projekcie realizowanym w Wielkiej Brytanii została podjęta praktycznie zaraz po nabyciu przez HB Reavis inwestycji przy 20 Farringdon Street. Potwierdza to nasze ogromne zaangażowanie w to przedsięwzięcie oraz wiarę w potencjał brytyjskiego rynku - komentuje Richard Saul, Dyrektor ds. Najmu w HB Reavis UK.

 

Nowy projekt ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2017 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra