Centrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoGłówka Pracuje logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoOnyx Business Point logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoCity Office logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Knight Frank i DTZ wspólnie skomercjalizują londyński kompleksu HB Reavis

Farringdon Street
Farringdon Street
HB Reavis wybrał firmy Knight Frank i DTZ do wspólnego reprezentowania spółki przy wynajmie powierzchni w inwestycji, realizowanej w ścisłym centrum Londynu, przy 20 Farringdon Street.

Cieszymy się, że będziemy reprezentować spółkę HB Reavis przy wynajmie 20 Farringdon Street – mówi Angus Goswell, Partner w Knight Frank. - Jestem przekonany, że, oferowana w ramach inwestycji, wysokiej klasy powierzchnia biurowa oraz atrakcyjna lokalizacja projektu przyciągną szeroką grupę potencjalnych najemców. Tym bardziej, że już niebawem w bezpośrednim sąsiedztwie uruchomiona zostanie nowa stacja kolei dojazdowej Farringdon Crossrail.

 

Spółka HB Reavis ma duże doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w całej Europie, a obiekt przy 20 Farringdon Street będzie kolejnym flagowym projektem w jej portfolio. Wysoka jakość jest cechą wspólną wszystkich biurowców HB Reavis. Jestem pewny, że londyński kompleks, wyróżniający się współczesną architekturą, doskonałymi parametrami oraz elastyczną i wydajną powierzchnią biurową z doskonałym doświetleniem światłem dziennym, nie będzie wyjątkiem od tej reguły – dodał James Oliver, Dyrektor w DTZ.

 

Nieruchomość została zakupiona przez HB Reavis w listopadzie zeszłego roku. Obecnie znajduje się na niej pusty, 9-piętrowy biurowiec, a obowiązujące warunki zabudowy i zagospodarowania terenu pozwalają na wzniesienie w tym miejscu nowego, 12-piętrowego budynku o powierzchni ok. 7000 mkw. Planowany projekt będzie drugą, po realizowanej obecnie ‘33 Central’, inwestycją HB Reavis w Wielkiej Brytanii.

 

Inwestycja spełnia wymogi certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Excellent. Fasada budynku z trzech stron zostanie w pełni oszklona, co zapewni wnętrzom dobry dostęp światła dziennego. Projekt zakłada ponadto, że najwyższe trzy piętra zostaną nieco cofnięte w głąb biurowca. Umożliwi to stworzenie na ich poziomie zewnętrznych tarasów, z których będzie roztaczał się widok na ulicę Fleet Place.

 

Zgodnie z naszą filozofią, do pracy nad każdym z obiektów powołujemy zespół światowej klasy ekspertów. Z radością więc witamy Knight Frank i DTZ w gronie naszych partnerów. Obie firmy mogą pochwalić się wieloma sukcesami i bogatym doświadczeniem na londyńskim rynku nieruchomości biurowych. Decyzja o ich powołaniu na agentów odpowiedzialnych za wynajem powierzchni w naszym drugim projekcie realizowanym w Wielkiej Brytanii została podjęta praktycznie zaraz po nabyciu przez HB Reavis inwestycji przy 20 Farringdon Street. Potwierdza to nasze ogromne zaangażowanie w to przedsięwzięcie oraz wiarę w potencjał brytyjskiego rynku - komentuje Richard Saul, Dyrektor ds. Najmu w HB Reavis UK.

 

Nowy projekt ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2017 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra