Giant

Pomerania Office z generalnym wykonawcą

Pomerania Office
Pomerania Office
Firma DEKPOL została generalnym wykonawcą Pomerania Office. Inwestorem biurowca jest UNIMOR Development SA.

Kameralny budynek Pomerania Office o powierzchni ponad 4600 mkw. powstanie w Gdańsku przy ul. Żabi Kruk 16. Na czterech piętrach obiektu znajdą się powierzchnie biurowo-usługowe klasy B+. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku w pierwszym kwartale 2016 roku.

 

Inwestycja biurowa realizowana przez nas przy ul. Żabi Kruk już teraz spotyka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy doceniają innowacyjność projektu oraz jego unikalną lokalizację w historycznej części Gdańska. Dzięki położeniu w ścisłym centrum oraz dostępowi do zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej, Pomerania Office stanowić będzie doskonałą propozycję zarówno dla firm, jak i instytucji sektora publicznego mówi Krzysztof Paul, Prezes Zarządu UNIMOR Development S.A.

 

Inwestycja przy ul. Żabi Kruk 16 zakłada całkowitą modernizację istniejącego tam budynku. Za projekt Pomerania Office odpowiada pracownia A-PLAN bis z Gdynia, zaś wykonawcą generalnym Pomerania Office jest firma DEKPOL SA.

 

Nasza współpraca z firmą DEKPOL to dla najemców gwarancja najwyższych standardów wykończenia kompleksu oraz terminowości prowadzonych prac. Doświadczenie w realizacji tego typu projektów komercyjnych, polegających na zasadniczej przebudowie obiektu, determinacja w dotrzymaniu podjętych terminów, stabilność finansowa oraz konkurencyjna oferta to kluczowe elementy, które braliśmy pod uwagę podczas wyboru generalnego wykonawcy – komentuje Krzysztof Paul.

 

Najemcy Pomerania Office będą mogli korzystać z nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, umożliwiających szybką i elastyczną aranżację przestrzeni biurowych oraz 90 miejsc parkingowych. Ponadto do ich dyspozycji będą również tarasy widokowe, z których widok rozciągać się będzie na starówkę Gdańska i kanał Motławy.

 

Biurowiec Pomerania Office stanowi element projektu rewitalizacji zespołu budynków UNIMOR, zlokalizowanych w ścisłym Śródmieściu Gdańska, w obrębie ulic Żabi Kruk, Wilczej i Rzeźnickiej. Docelowo, w perspektywie kilku lat, planowane jest stworzenie tam kompleksu złożonego z nowoczesnych obiektów biurowo-usługowych Pomerania Office Park. W pierwszym etapie powstanie obiekt oferujący blisko 5000 mkw. powierzchni, ale jak zapewnia inwestor, projekt ma potencjał do rozbudowy nawet do powierzchni 15 tys. m kw.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz