Echo Investment logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoINTERBIURO logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Iris z zielonym certyfikatem

Budynek Iris
Budynek Iris
Warszawski biurowiec Iris otrzymał ocenę bardzo dobrą w systemie certyfikacji BREEAM New Construction.

Uzyskanie przez biurowiec Iris certyfikatu BREEAM New Construction z oceną bardzo dobrą to potwierdzenie zastosowania przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań. Właścicielem obiektu jest spółka CPD SA, kontrolująca grupę spółek zależnych, których działalność jest skoncentrowana na prowadzeniu projektów deweloperskich w segmencie biurowym i mieszkaniowym. Przy procesie certyfikacji BREEAM inwestora wspierała międzynarodowa agencja nieruchomości Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Jest nam bardzo miło, że Iris zdobył ocenę bardzo dobrą, która jest dowodem wysokiego standardu budynku, wykorzystania zaawansowanych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Chcemy zapewnić najemców, że Iris jest dobrze zarządzanym budynkiem biurowym i doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu mówi Iwona Makarewicz z CPD SA.

 

Iris został oceniony w dziewięciu kategoriach, które mierzą wydajność budynku na tle najlepszych praktyk. Jako zarządca nieruchomości, jesteśmy dumni, że Iris zdobył bardzo dobre ceny w większości kategorii, w tym m.in. w kategorii Zarządzanie, Zdrowie i Dobre Samopoczucie, Energia, Woda, Odpady, Ekologia i Zanieczyszczenia mówi Milena Sikora senior portfolio manager w Savills, licencjonowany Asesor BREEAM International i BREEAM In-Use.

 

Iris jest zlokalizowany przy ul. Cybernetyki 9 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowoczesny, 5-piętrowy budynek, oferujący ponad 14 300 mkw. elastycznej powierzchni biurowej oraz 108 naziemnych i 125 podziemnych miejsc parkingowych do dyspozycji najemców. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2900 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra