Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHexagon logoAluprof S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoGhelamco Poland logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCity Space logoTriGranit Corporation logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoEcophon Saint-Gobain logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWOMAK HOLDING logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoALLCON INVESTMENT logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSawig Invest Group logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Iris z zielonym certyfikatem

Budynek Iris
Budynek Iris
Warszawski biurowiec Iris otrzymał ocenę bardzo dobrą w systemie certyfikacji BREEAM New Construction.

Uzyskanie przez biurowiec Iris certyfikatu BREEAM New Construction z oceną bardzo dobrą to potwierdzenie zastosowania przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań. Właścicielem obiektu jest spółka CPD SA, kontrolująca grupę spółek zależnych, których działalność jest skoncentrowana na prowadzeniu projektów deweloperskich w segmencie biurowym i mieszkaniowym. Przy procesie certyfikacji BREEAM inwestora wspierała międzynarodowa agencja nieruchomości Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Jest nam bardzo miło, że Iris zdobył ocenę bardzo dobrą, która jest dowodem wysokiego standardu budynku, wykorzystania zaawansowanych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Chcemy zapewnić najemców, że Iris jest dobrze zarządzanym budynkiem biurowym i doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu mówi Iwona Makarewicz z CPD SA.

 

Iris został oceniony w dziewięciu kategoriach, które mierzą wydajność budynku na tle najlepszych praktyk. Jako zarządca nieruchomości, jesteśmy dumni, że Iris zdobył bardzo dobre ceny w większości kategorii, w tym m.in. w kategorii Zarządzanie, Zdrowie i Dobre Samopoczucie, Energia, Woda, Odpady, Ekologia i Zanieczyszczenia mówi Milena Sikora senior portfolio manager w Savills, licencjonowany Asesor BREEAM International i BREEAM In-Use.

 

Iris jest zlokalizowany przy ul. Cybernetyki 9 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowoczesny, 5-piętrowy budynek, oferujący ponad 14 300 mkw. elastycznej powierzchni biurowej oraz 108 naziemnych i 125 podziemnych miejsc parkingowych do dyspozycji najemców. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2900 mkw. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra