Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoPartner Capital Group logoGTV Lighting logoLobos Nieruchomości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoSpectra Development logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoOnyx Business Point logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Iris z zielonym certyfikatem

Budynek Iris
Budynek Iris
Warszawski biurowiec Iris otrzymał ocenę bardzo dobrą w systemie certyfikacji BREEAM New Construction.

Uzyskanie przez biurowiec Iris certyfikatu BREEAM New Construction z oceną bardzo dobrą to potwierdzenie zastosowania przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań. Właścicielem obiektu jest spółka CPD SA, kontrolująca grupę spółek zależnych, których działalność jest skoncentrowana na prowadzeniu projektów deweloperskich w segmencie biurowym i mieszkaniowym. Przy procesie certyfikacji BREEAM inwestora wspierała międzynarodowa agencja nieruchomości Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Jest nam bardzo miło, że Iris zdobył ocenę bardzo dobrą, która jest dowodem wysokiego standardu budynku, wykorzystania zaawansowanych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Chcemy zapewnić najemców, że Iris jest dobrze zarządzanym budynkiem biurowym i doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu mówi Iwona Makarewicz z CPD SA.

 

Iris został oceniony w dziewięciu kategoriach, które mierzą wydajność budynku na tle najlepszych praktyk. Jako zarządca nieruchomości, jesteśmy dumni, że Iris zdobył bardzo dobre ceny w większości kategorii, w tym m.in. w kategorii Zarządzanie, Zdrowie i Dobre Samopoczucie, Energia, Woda, Odpady, Ekologia i Zanieczyszczenia mówi Milena Sikora senior portfolio manager w Savills, licencjonowany Asesor BREEAM International i BREEAM In-Use.

 

Iris jest zlokalizowany przy ul. Cybernetyki 9 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowoczesny, 5-piętrowy budynek, oferujący ponad 14 300 mkw. elastycznej powierzchni biurowej oraz 108 naziemnych i 125 podziemnych miejsc parkingowych do dyspozycji najemców. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2900 mkw. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra