Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoSpectra Development logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Iris z zielonym certyfikatem

Budynek Iris
Budynek Iris
Warszawski biurowiec Iris otrzymał ocenę bardzo dobrą w systemie certyfikacji BREEAM New Construction.

Uzyskanie przez biurowiec Iris certyfikatu BREEAM New Construction z oceną bardzo dobrą to potwierdzenie zastosowania przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań. Właścicielem obiektu jest spółka CPD SA, kontrolująca grupę spółek zależnych, których działalność jest skoncentrowana na prowadzeniu projektów deweloperskich w segmencie biurowym i mieszkaniowym. Przy procesie certyfikacji BREEAM inwestora wspierała międzynarodowa agencja nieruchomości Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Jest nam bardzo miło, że Iris zdobył ocenę bardzo dobrą, która jest dowodem wysokiego standardu budynku, wykorzystania zaawansowanych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Chcemy zapewnić najemców, że Iris jest dobrze zarządzanym budynkiem biurowym i doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu mówi Iwona Makarewicz z CPD SA.

 

Iris został oceniony w dziewięciu kategoriach, które mierzą wydajność budynku na tle najlepszych praktyk. Jako zarządca nieruchomości, jesteśmy dumni, że Iris zdobył bardzo dobre ceny w większości kategorii, w tym m.in. w kategorii Zarządzanie, Zdrowie i Dobre Samopoczucie, Energia, Woda, Odpady, Ekologia i Zanieczyszczenia mówi Milena Sikora senior portfolio manager w Savills, licencjonowany Asesor BREEAM International i BREEAM In-Use.

 

Iris jest zlokalizowany przy ul. Cybernetyki 9 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowoczesny, 5-piętrowy budynek, oferujący ponad 14 300 mkw. elastycznej powierzchni biurowej oraz 108 naziemnych i 125 podziemnych miejsc parkingowych do dyspozycji najemców. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2900 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra