Art-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoCity Office logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGłówka Pracuje logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Iris z zielonym certyfikatem

Budynek Iris
Budynek Iris
Warszawski biurowiec Iris otrzymał ocenę bardzo dobrą w systemie certyfikacji BREEAM New Construction.

Uzyskanie przez biurowiec Iris certyfikatu BREEAM New Construction z oceną bardzo dobrą to potwierdzenie zastosowania przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań. Właścicielem obiektu jest spółka CPD SA, kontrolująca grupę spółek zależnych, których działalność jest skoncentrowana na prowadzeniu projektów deweloperskich w segmencie biurowym i mieszkaniowym. Przy procesie certyfikacji BREEAM inwestora wspierała międzynarodowa agencja nieruchomości Savills, która zarządza budynkiem od ponad dwóch lat.

 

Jest nam bardzo miło, że Iris zdobył ocenę bardzo dobrą, która jest dowodem wysokiego standardu budynku, wykorzystania zaawansowanych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Chcemy zapewnić najemców, że Iris jest dobrze zarządzanym budynkiem biurowym i doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu mówi Iwona Makarewicz z CPD SA.

 

Iris został oceniony w dziewięciu kategoriach, które mierzą wydajność budynku na tle najlepszych praktyk. Jako zarządca nieruchomości, jesteśmy dumni, że Iris zdobył bardzo dobre ceny w większości kategorii, w tym m.in. w kategorii Zarządzanie, Zdrowie i Dobre Samopoczucie, Energia, Woda, Odpady, Ekologia i Zanieczyszczenia mówi Milena Sikora senior portfolio manager w Savills, licencjonowany Asesor BREEAM International i BREEAM In-Use.

 

Iris jest zlokalizowany przy ul. Cybernetyki 9 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowoczesny, 5-piętrowy budynek, oferujący ponad 14 300 mkw. elastycznej powierzchni biurowej oraz 108 naziemnych i 125 podziemnych miejsc parkingowych do dyspozycji najemców. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2900 mkw. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra