Art-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoHexagon logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoSawig Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCHB14 logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTriGranit Corporation logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWOMAK HOLDING logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch otwiera oddział w Tarnowie

Krakowska firma informatyczna Comarch SA otwiera swój nowy oddział w Tarnowie. Początkowo zatrudni w nim około 50 osób, z czasem liczba pracowników może się zwiększyć.

Barbara Waszkiewicz, dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch SA poinformowała, że nowy oddział o charakterze produkcyjnym będzie zajmował się głównie opracowaniem innowacyjnych rozwiązań IT w dwóch obszarach specjalizacji, tj. eZdrowie i SmartCity.

 

Oficjalne otwarcie nowego oddziału zaplanowano na przełomie sierpnia i września br. Wówczas pracę w siedzibie rozpocznie około 50 osób. W drugim etapie planowane jest nawet podwojenie zatrudnienia. Wszystko zależy od rozwoju rynków, dla których w Tarnowie będzie tworzone oprogramowanie - zaznaczyła przedstawicielka spółki.

 

W oddziale zostaną zatrudnieni przede wszystkim informatycy, programiści, analitycy. Krakowska firma współpracuje w procesie rekrutacji z tarnowskim magistratem, uczestnicząc m.in. w organizowanych tam targach pracy. We współpracy z władzami Tarnowa spółka chce też opracowywać i testować rozwiązania informatyczne w obszarach Miasto Zdrowia i Inteligentne Miasto. Tarnów to miasto, które już teraz wdraża u siebie innowacyjne rozwiązania z tego obszaru - oceniła B. Waszkiewicz.

 

Comarch jest producentem i dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych wykorzystywanych w branżach, takich jak: telekomunikacja, finanse, bankowość i ubezpieczenia, handel i usługi, infrastruktura IT, administracja publiczna, przemysł, służba zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma prowadzi działalność zagraniczną w ponad 40 krajach świata, a w Polsce posiada oddziały w 13 miastach.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra