Olivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCHB14 logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOnyx Business Point logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Comarch otwiera oddział w Tarnowie

Krakowska firma informatyczna Comarch SA otwiera swój nowy oddział w Tarnowie. Początkowo zatrudni w nim około 50 osób, z czasem liczba pracowników może się zwiększyć.

Barbara Waszkiewicz, dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch SA poinformowała, że nowy oddział o charakterze produkcyjnym będzie zajmował się głównie opracowaniem innowacyjnych rozwiązań IT w dwóch obszarach specjalizacji, tj. eZdrowie i SmartCity.

 

Oficjalne otwarcie nowego oddziału zaplanowano na przełomie sierpnia i września br. Wówczas pracę w siedzibie rozpocznie około 50 osób. W drugim etapie planowane jest nawet podwojenie zatrudnienia. Wszystko zależy od rozwoju rynków, dla których w Tarnowie będzie tworzone oprogramowanie - zaznaczyła przedstawicielka spółki.

 

W oddziale zostaną zatrudnieni przede wszystkim informatycy, programiści, analitycy. Krakowska firma współpracuje w procesie rekrutacji z tarnowskim magistratem, uczestnicząc m.in. w organizowanych tam targach pracy. We współpracy z władzami Tarnowa spółka chce też opracowywać i testować rozwiązania informatyczne w obszarach Miasto Zdrowia i Inteligentne Miasto. Tarnów to miasto, które już teraz wdraża u siebie innowacyjne rozwiązania z tego obszaru - oceniła B. Waszkiewicz.

 

Comarch jest producentem i dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych wykorzystywanych w branżach, takich jak: telekomunikacja, finanse, bankowość i ubezpieczenia, handel i usługi, infrastruktura IT, administracja publiczna, przemysł, służba zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma prowadzi działalność zagraniczną w ponad 40 krajach świata, a w Polsce posiada oddziały w 13 miastach.

 

Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra