Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoKontor logoNowy Styl Group logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoEcho Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Comarch otwiera oddział w Tarnowie

Krakowska firma informatyczna Comarch SA otwiera swój nowy oddział w Tarnowie. Początkowo zatrudni w nim około 50 osób, z czasem liczba pracowników może się zwiększyć.

Barbara Waszkiewicz, dyrektor Centrum Sprzedaży Comarch SA poinformowała, że nowy oddział o charakterze produkcyjnym będzie zajmował się głównie opracowaniem innowacyjnych rozwiązań IT w dwóch obszarach specjalizacji, tj. eZdrowie i SmartCity.

 

Oficjalne otwarcie nowego oddziału zaplanowano na przełomie sierpnia i września br. Wówczas pracę w siedzibie rozpocznie około 50 osób. W drugim etapie planowane jest nawet podwojenie zatrudnienia. Wszystko zależy od rozwoju rynków, dla których w Tarnowie będzie tworzone oprogramowanie - zaznaczyła przedstawicielka spółki.

 

W oddziale zostaną zatrudnieni przede wszystkim informatycy, programiści, analitycy. Krakowska firma współpracuje w procesie rekrutacji z tarnowskim magistratem, uczestnicząc m.in. w organizowanych tam targach pracy. We współpracy z władzami Tarnowa spółka chce też opracowywać i testować rozwiązania informatyczne w obszarach Miasto Zdrowia i Inteligentne Miasto. Tarnów to miasto, które już teraz wdraża u siebie innowacyjne rozwiązania z tego obszaru - oceniła B. Waszkiewicz.

 

Comarch jest producentem i dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych wykorzystywanych w branżach, takich jak: telekomunikacja, finanse, bankowość i ubezpieczenia, handel i usługi, infrastruktura IT, administracja publiczna, przemysł, służba zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma prowadzi działalność zagraniczną w ponad 40 krajach świata, a w Polsce posiada oddziały w 13 miastach.

 


0.0
Tagi: Comarch
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra