MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoTétris Poland logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Polnord sprzedaje biurowce

Wilanów Office Park
Wilanów Office Park
Firma Polnord zamierza sprzedać dwa obiekty należące do Wilanów Office Park.

Spółka Polnord poinformowała, że prowadzi rozmowy z inwestorami, dotyczące zamiaru sprzedaży dwóch projektów biurowych, znajdujących się na warszawskim Wilanowie przy al. Rzeczpospolitej 3. Nieruchomości należą do kompleksu Wilanów Office Park, który oferuje ponad 40 000 mkw.

 

Wszystkie budynki w Wilanów Office Park zostały wyróżnione ekologicznymi certyfikatami BREEAM. Zostały wybudowane z proekologicznych materiałów oraz wyposażone w inteligentne systemy oszczędzające wodę i energię. Zaletą obiektów jest ich położenie, tym bardziej, że w sąsiedztwie do 2019 r. powstanie południowa obwodnica Warszawy. Dzięki niej czas dojazdu do Wilanowa z centrum czy innych dzielnic znacznie się skróci.

 

Firma Polnord SA to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W posiadaniu spółki znajduje się największy wśród polskich deweloperów bank ziemi, pozwalający na wybudowanie blisko 1 mln mkw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Polnord realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Sopocie, Olsztynie i Szczecinie. Firma działa także na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez projekt Wilanów Office Park w Warszawie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra