Archicom logoCity Office logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCHB14 logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGłówka Pracuje logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Polnord sprzedaje biurowce

Wilanów Office Park
Wilanów Office Park
Firma Polnord zamierza sprzedać dwa obiekty należące do Wilanów Office Park.

Spółka Polnord poinformowała, że prowadzi rozmowy z inwestorami, dotyczące zamiaru sprzedaży dwóch projektów biurowych, znajdujących się na warszawskim Wilanowie przy al. Rzeczpospolitej 3. Nieruchomości należą do kompleksu Wilanów Office Park, który oferuje ponad 40 000 mkw.

 

Wszystkie budynki w Wilanów Office Park zostały wyróżnione ekologicznymi certyfikatami BREEAM. Zostały wybudowane z proekologicznych materiałów oraz wyposażone w inteligentne systemy oszczędzające wodę i energię. Zaletą obiektów jest ich położenie, tym bardziej, że w sąsiedztwie do 2019 r. powstanie południowa obwodnica Warszawy. Dzięki niej czas dojazdu do Wilanowa z centrum czy innych dzielnic znacznie się skróci.

 

Firma Polnord SA to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W posiadaniu spółki znajduje się największy wśród polskich deweloperów bank ziemi, pozwalający na wybudowanie blisko 1 mln mkw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Polnord realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Sopocie, Olsztynie i Szczecinie. Firma działa także na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez projekt Wilanów Office Park w Warszawie.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra