Echo Investment logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoPartner Capital Group logoTriGranit Corporation logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoWOMAK HOLDING logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoHexagon logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoALLCON INVESTMENT logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoSawig Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Polnord sprzedaje biurowce

Wilanów Office Park
Wilanów Office Park
Firma Polnord zamierza sprzedać dwa obiekty należące do Wilanów Office Park.

Spółka Polnord poinformowała, że prowadzi rozmowy z inwestorami, dotyczące zamiaru sprzedaży dwóch projektów biurowych, znajdujących się na warszawskim Wilanowie przy al. Rzeczpospolitej 3. Nieruchomości należą do kompleksu Wilanów Office Park, który oferuje ponad 40 000 mkw.

 

Wszystkie budynki w Wilanów Office Park zostały wyróżnione ekologicznymi certyfikatami BREEAM. Zostały wybudowane z proekologicznych materiałów oraz wyposażone w inteligentne systemy oszczędzające wodę i energię. Zaletą obiektów jest ich położenie, tym bardziej, że w sąsiedztwie do 2019 r. powstanie południowa obwodnica Warszawy. Dzięki niej czas dojazdu do Wilanowa z centrum czy innych dzielnic znacznie się skróci.

 

Firma Polnord SA to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W posiadaniu spółki znajduje się największy wśród polskich deweloperów bank ziemi, pozwalający na wybudowanie blisko 1 mln mkw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Polnord realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Sopocie, Olsztynie i Szczecinie. Firma działa także na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez projekt Wilanów Office Park w Warszawie.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra