Torus logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGhelamco Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoSpectra Development logoGTV Lighting logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Polnord sprzedaje biurowce

Wilanów Office Park
Wilanów Office Park
Firma Polnord zamierza sprzedać dwa obiekty należące do Wilanów Office Park.

Spółka Polnord poinformowała, że prowadzi rozmowy z inwestorami, dotyczące zamiaru sprzedaży dwóch projektów biurowych, znajdujących się na warszawskim Wilanowie przy al. Rzeczpospolitej 3. Nieruchomości należą do kompleksu Wilanów Office Park, który oferuje ponad 40 000 mkw.

 

Wszystkie budynki w Wilanów Office Park zostały wyróżnione ekologicznymi certyfikatami BREEAM. Zostały wybudowane z proekologicznych materiałów oraz wyposażone w inteligentne systemy oszczędzające wodę i energię. Zaletą obiektów jest ich położenie, tym bardziej, że w sąsiedztwie do 2019 r. powstanie południowa obwodnica Warszawy. Dzięki niej czas dojazdu do Wilanowa z centrum czy innych dzielnic znacznie się skróci.

 

Firma Polnord SA to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W posiadaniu spółki znajduje się największy wśród polskich deweloperów bank ziemi, pozwalający na wybudowanie blisko 1 mln mkw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Polnord realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Sopocie, Olsztynie i Szczecinie. Firma działa także na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez projekt Wilanów Office Park w Warszawie.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra