Spectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Polnord sprzedaje biurowce

Wilanów Office Park
Wilanów Office Park
Firma Polnord zamierza sprzedać dwa obiekty należące do Wilanów Office Park.

Spółka Polnord poinformowała, że prowadzi rozmowy z inwestorami, dotyczące zamiaru sprzedaży dwóch projektów biurowych, znajdujących się na warszawskim Wilanowie przy al. Rzeczpospolitej 3. Nieruchomości należą do kompleksu Wilanów Office Park, który oferuje ponad 40 000 mkw.

 

Wszystkie budynki w Wilanów Office Park zostały wyróżnione ekologicznymi certyfikatami BREEAM. Zostały wybudowane z proekologicznych materiałów oraz wyposażone w inteligentne systemy oszczędzające wodę i energię. Zaletą obiektów jest ich położenie, tym bardziej, że w sąsiedztwie do 2019 r. powstanie południowa obwodnica Warszawy. Dzięki niej czas dojazdu do Wilanowa z centrum czy innych dzielnic znacznie się skróci.

 

Firma Polnord SA to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W posiadaniu spółki znajduje się największy wśród polskich deweloperów bank ziemi, pozwalający na wybudowanie blisko 1 mln mkw. powierzchni mieszkalnej i użytkowej. Polnord realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Sopocie, Olsztynie i Szczecinie. Firma działa także na rynku nieruchomości komercyjnych poprzez projekt Wilanów Office Park w Warszawie.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra