Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

PORR Polska wybuduje dla Kulczyka

ETHOS - wizualizacja
ETHOS - wizualizacja
Firma Kulczyk Silverstein Properties wybrała spółkę PORR Polska na generalnego wykonawcę kompleksu biurowo-handlowego ETHOS, jaki powstanie przy placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie.

Prace budowlane projektu ETHOS rozpoczną się jeszcze w lipcu br. i potrwają do września 2016 r. W tym czasie, po przeprowadzonej rozbudowie i rewitalizacji powstanie obiekt klasy A+ certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Excellent, oferujący najemcom ponad 17 000 mkw. powierzchni, w tym 13 000 mkw. biur z wielkością pojedynczej kondygnacji wynoszącą nawet 3000 mkw.

 

Zaplanowane prace obejmują m.in. dobudowę 5-kondygnacyjnego skrzydła budynku na działce zlokalizowanej od strony Skarpy Wiślanej+ oraz 1000-metrowego tarasu na 5 kondygnacji z widokiem na Wisłę. Ponadto w obiekcie powiększona zostanie przestrzeń handlowa mieszcząca się na parterze budynku, charakteryzująca się wysokimi na 8 metrów, w pełni przeszklonymi witrynami sklepowymi. Centralnym punktem ETHOSA będzie przykryte szklanym dachem patio, wokół którego zaplanowano restauracje, kawiarnie i butiki. Dla przyszłych klientów i gości kompleksu inwestor przygotuje podziemny parking.

 

Cieszę się, że projekt będziemy realizować z renomowanym i doświadczonym partnerem, jakim jest firma PORR. Partnerem, który doskonale poznał inwestycję i rozumie jej specyfikę, co gwarantuje jej ukończenie w wysokiej jakości oraz w zakładanym terminie. Chcemy, żeby pierwsi najemcy wprowadzili się na plac Trzech Krzyży jeszcze w 2016 roku – podkreśla Maciej Zajdel, członek zarządu KSP.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra