ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoOnyx Business Point logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Office logoCHB14 logoArchicom logoBusiness House logoGłówka Pracuje logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PORR Polska wybuduje dla Kulczyka

ETHOS - wizualizacja
ETHOS - wizualizacja
Firma Kulczyk Silverstein Properties wybrała spółkę PORR Polska na generalnego wykonawcę kompleksu biurowo-handlowego ETHOS, jaki powstanie przy placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie.

Prace budowlane projektu ETHOS rozpoczną się jeszcze w lipcu br. i potrwają do września 2016 r. W tym czasie, po przeprowadzonej rozbudowie i rewitalizacji powstanie obiekt klasy A+ certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Excellent, oferujący najemcom ponad 17 000 mkw. powierzchni, w tym 13 000 mkw. biur z wielkością pojedynczej kondygnacji wynoszącą nawet 3000 mkw.

 

Zaplanowane prace obejmują m.in. dobudowę 5-kondygnacyjnego skrzydła budynku na działce zlokalizowanej od strony Skarpy Wiślanej+ oraz 1000-metrowego tarasu na 5 kondygnacji z widokiem na Wisłę. Ponadto w obiekcie powiększona zostanie przestrzeń handlowa mieszcząca się na parterze budynku, charakteryzująca się wysokimi na 8 metrów, w pełni przeszklonymi witrynami sklepowymi. Centralnym punktem ETHOSA będzie przykryte szklanym dachem patio, wokół którego zaplanowano restauracje, kawiarnie i butiki. Dla przyszłych klientów i gości kompleksu inwestor przygotuje podziemny parking.

 

Cieszę się, że projekt będziemy realizować z renomowanym i doświadczonym partnerem, jakim jest firma PORR. Partnerem, który doskonale poznał inwestycję i rozumie jej specyfikę, co gwarantuje jej ukończenie w wysokiej jakości oraz w zakładanym terminie. Chcemy, żeby pierwsi najemcy wprowadzili się na plac Trzech Krzyży jeszcze w 2016 roku – podkreśla Maciej Zajdel, członek zarządu KSP.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra