Giant

Prawnicy przeprowadzają się do budynku ETHOS

Kompleks biurowo-handlowy ETHOS
Kompleks biurowo-handlowy ETHOS
Kancelaria Hogan Lovells zmienia siedzibę na budynek ETHOS przy Placu Trzech Krzyży.

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells już od 30 października będzie mieściło się w budynku biurowo-handlowym ETHOS. Nowa siedziba mająca około 2000 mkw. powierzchni znajduje się na najwyższym piętrze w budynku. 

Hogan Lovells to jedna z największych kancelarii prawnych na świecie. Zatrudnia ona ponad 2,5 tys. prawników w 50 biurach zlokalizowanych w 26 krajach świata.

Jednym z najważniejszych aspektów, który braliśmy pod uwagę przy wyborze nowego biura była jego atrakcyjność z perspektywy klientów oraz pracowników. Po przeanalizowaniu wielu czynników wybraliśmy budynek ETHOS ze względu na prestiżową i równocześnie dogodną oraz reprezentacyjną lokalizację przy Placu Trzech Krzyży jak również z uwagi na wysoki standard biura łączący nowoczesne technologie z tradycją – mówi Beata Balas-Noszczyk, Partner Zarządzająca kancelarią Hogan Lovells w Polsce.

Umowa najmu powierzchni w budynku ETHOS została podpisana na okres 10 lat. W procesie pozyskania nowej siedziby kancelarii Hogan Lovells doradzała firma CBRE. Z kolei właściciela obiektu (Kulczyk Silverstein Properties) reprezentowała firma Savills

Kompleks biurowo-handlowy ETHOS po 2-letniej modernizacji i przebudowie oferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5000 mkw. przeznaczonych będzie na reprezentacyjne siedziby butików oraz sklepów prestiżowych i ekskluzywnych marek. Obiekt został dostosowany do standardów klasy A+ i certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz