Nowy Styl Group logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Hogan Lovells zmienia siedzibę

Kompleks biurowo-handlowy ETHOS
Kompleks biurowo-handlowy ETHOS
Warszawskie biuro kancelarii Hogan Lovells będzie miało nową siedzibę. Prawnicy przeprowadzą się do biurowca ETHOS w Warszawie. Po dwuletniej modernizacji, w budynku właśnie zakończyły się prace budowlane.

Kulczyk Silverstein Properties podpisał długoterminową umowę najmu z warszawskim biurem kancelarii prawnej Hogan Lovells. Na przełomie III i iV kw. 2017 r. kancelaria przeprowadzi się do kompleksu biurowo-handlowego ETHOS na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. 

Na swoje biuro Hogan Lovells wynajmie ok. 2000 mkw. powierzchni. Nowa siedziba zajmie większość czwartej kondygnacji w ETHOSIE. Hogan Lovells to jedna z największych kancelarii prawnych na świecie, która zatrudnia ponad 2500 prawników w 50 biurach zlokalizowanych na 6 kontynentach.

Wybraliśmy budynek ETHOS ze względu na dogodną i równocześnie prestiżową oraz reprezentacyjną lokalizację na Placu Trzech Krzyży jak również z uwagi na wysoki standard biura łączący nowoczesne technologie z tradycją. Jestem przekonana, że nowe biuro Hogan Lovells będzie miejscem, które umożliwi nam dalszy dynamiczny rozwój na rynku jak również zapewni najwyższy komfort pracy – mówi Beata Balas-Noszczyk, Partner Zarządzająca biurem Hogan Lovells w Polsce.

Budynek biurowo-handlowy ETHOS jest dostosowany do standardów klasy A+ i certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Po 2-letniej modernizacji i przebudowie obiekt oferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5000 mkw. powierzchni budynku przeznaczonych będzie na reprezentacyjne siedziby butików i sklepów ekskluzywnych marek. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra