Proton Office

Hogan Lovells zmienia siedzibę

Kompleks biurowo-handlowy ETHOS
Kompleks biurowo-handlowy ETHOS
Warszawskie biuro kancelarii Hogan Lovells będzie miało nową siedzibę. Prawnicy przeprowadzą się do biurowca ETHOS w Warszawie. Po dwuletniej modernizacji, w budynku właśnie zakończyły się prace budowlane.

Kulczyk Silverstein Properties podpisał długoterminową umowę najmu z warszawskim biurem kancelarii prawnej Hogan Lovells. Na przełomie III i iV kw. 2017 r. kancelaria przeprowadzi się do kompleksu biurowo-handlowego ETHOS na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. 

Na swoje biuro Hogan Lovells wynajmie ok. 2000 mkw. powierzchni. Nowa siedziba zajmie większość czwartej kondygnacji w ETHOSIE. Hogan Lovells to jedna z największych kancelarii prawnych na świecie, która zatrudnia ponad 2500 prawników w 50 biurach zlokalizowanych na 6 kontynentach.

Wybraliśmy budynek ETHOS ze względu na dogodną i równocześnie prestiżową oraz reprezentacyjną lokalizację na Placu Trzech Krzyży jak również z uwagi na wysoki standard biura łączący nowoczesne technologie z tradycją. Jestem przekonana, że nowe biuro Hogan Lovells będzie miejscem, które umożliwi nam dalszy dynamiczny rozwój na rynku jak również zapewni najwyższy komfort pracy – mówi Beata Balas-Noszczyk, Partner Zarządzająca biurem Hogan Lovells w Polsce.

Budynek biurowo-handlowy ETHOS jest dostosowany do standardów klasy A+ i certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Po 2-letniej modernizacji i przebudowie obiekt oferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5000 mkw. powierzchni budynku przeznaczonych będzie na reprezentacyjne siedziby butików i sklepów ekskluzywnych marek. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz