Olivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoSpectra Development logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

5. piętro dla HBO

Wejście od strony ul. Książęcej
Wejście od strony ul. Książęcej
Do grona najemców biurowca ETHOS dołączył koncern medialny HBO.

Do najemców biurowych obiektu znajdującego się przy Placu Trzech Krzyży dołączyło HBO. Polska siedziba koncernu medialnego będzie znajdować się na piątej kondygnacji budynku, gdzie zajmie 1000 mkw. powierzchni. HBO do wyłącznego użytku będzie mieć także kilkusetmetrowy taras z widokiem na Powiśle, Skarpę Warszawską i Stadion Narodowy. 

HBO Polska jest kolejną marką po W.KRUK Rolex czy Hogan Lovells, która wynajęła powierzchnię biurową w ETHOSIE. Właściciel biurowca – Kulczyk Silverstein Properties, wynajął już 30 proc. powierzchni biurowej w kompleksie.

Różnorodność firm, które nam zaufały, pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszy się budynek wśród reprezentantów wielu sektorów, których łączy jednak wspólny mianownik – chęć pracy w nowoczesnych biurach, w prestiżowej lokalizacji, zapewniających doskonałą widoczność i rozpoznawalność. Zaledwie w kilka tygodni po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku, wynajęliśmy już około 30 proc. powierzchni biurowej – dodaje Maciej Zajdel, Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

Budynek ETHOS po 2-letniej modernizacji i przebudowie oferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Obiekt został dostosowany do standardów klasy A+ i certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Jednym z kluczowych elementów inwestycji była dobudowa 5-kondygnacyjnego skrzydła budynku na działce położonej od strony Skarpy Wiślanej, a także taras na piątej kondygnacji nowe 8-metrowe witryny wzdłuż obiektu przy ciągu pieszym pomiędzy Hotelem Sheraton a Nowym Światem. 
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra