Kinnarps 01.06-30.06

CBRE skomercjalizuje Pegaza

PEGAZ - wizualizacja od strony ul. Kazimierza Wielkiego
PEGAZ - wizualizacja od strony ul. Ruskiej
Firma CBRE została agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku Pegaz we Wrocławiu.

Powstający we Wrocławiu kompleks PEGAZ będzie składał się z dwóch 6-kondygnacyjnych budynków usługowo-biurowych, zlokalizowanych pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Ruską, w ścisłym centrum miasta. Obiekty zaoferują 21 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pracownicy kompleksu będą mogli korzystać z podziemnego parkingu na 370 samochodów.

 

Wrocławski rynek biurowy jest jednym z najbardziej obiecujących rynków w Polsce i rozpoznawalną europejską destynacją dla sektora BPO i SSC, oferujący około 600 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.  Firmy wybierające na swoją lokalizację Wrocław poszukują elastycznej przestrzeni, która umożliwia stworzenie nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca pracy. Budynek biurowy Pegaz doskonale wpisuje się w potrzeby najemców oferując najwyższej jakości przestrzeń biurową zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta – podkreśla Paweł Boczar, Senior Property Negotiator w Dziale Powierzchni Biurowych w CBRE.

 

Zgodnie z harmonogramem oddanie biurowca do użytkowania nastąpi w II kwartale 2016 r.  Projekt architektoniczny Pegaza przygotowała Autorska Pracownia Architektury Hubka. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka PORR Polska, a właścicielem – UBM.

 


0.0
Tagi: UBM Polska
Napisz pierwszy komentarz