Spectra Development logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grand Parade zajmie 4 piętra Kotlarskiej 11

Biurowiec Kotlarska 11 - wizualizacja
Biurowiec Kotlarska 11 - wizualizacja
Spółka Grand Parade będzie najemcą biurowca Kotlarska 11. Krakowski oddział ma stać się jednym z kluczowych hub’ów technologicznych firmy.

Grand Parade to polsko-brytyjska firma należąca do William Hill Group, jednego z największych bukmacherów na świecie zatrudniającego ponad 16 000 pracowników na świecie. W krakowskim biurowcu Kotlarska 11 spółka zajmie prawie 4 piętra i będzie wynajmować 6200 mkw. powierzchni biurowej. Zlokalizowany w stolicy Małopolski oddział ma być jednym z kluczowych hub’ów technologicznych, w którym zatrudnienie znajdzie kilkuset programistów i specjalistów w zakresie wytwarzania oprogramowania.

Kiedy projektowaliśmy Kotlarską 11, chcieliśmy, żeby był to biurowiec o butikowym charakterze, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich certyfikowaliśmy obiekt w systemie LEED, stworzyliśmy bogatą infrastrukturę dla rowerzystów i zadbaliśmy o zielone strefy relaksu. Mamy nadzieję, że pracownicy Grand Parade będą dobrze czuć się w naszym budynku – mówi Peter Obernhuber, Członek Zarządu UBM Polska. 

W procesie najmu wynajmującego reprezentowała firma doradcza Knight Frank, a najemcę firma Brookfield Partners i Araszkiewicz Cichoń Ryś Kancelaria Radców PrawnychCieszymy się, że Grand Parade wybrało biuro w znakomitej lokalizacji. Kotlarska 11 to nowe oblicze biznesowego Krakowa i to w dodatku w centrum miasta. Oprócz najwyższej klasy powierzchni biurowej, istotnym czynnikiem przy wyborze biura był dostęp do udogodnień. Tych zaś w okolicy Kotlarskiej nie brakuje: centralne położenie daje możliwość spędzenia chwili na łonie natury do czego zachęca bliskość Wisły lub lunch na pobliskim Kazimierzu – mówi Monika Sułdecka-Karaś, dyrektor Regionalny i Partner w Knight Frank. 

Biurowiec Kotlarska 11 oferuje łącznie 9000 mkw. powierzchni biurowej i ok. 2500 mkw. powierzchni usługowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także parking podziemny, mogący pomieścić 190 samochodów. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia Ingarden & Ewy Architekci. Biurowiec znajduje się w pobliżu Bulwarów Wiślanych i zaledwie 500 metrów od krakowskiego Starego Miasta. Inwestycja zostanie oddana do użytku w styczniu 2018. Budynek jest obecnie przeznaczony na sprzedaż. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra