Nowy Styl Group logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Grand Parade zajmie 4 piętra Kotlarskiej 11

Biurowiec Kotlarska 11 - wizualizacja
Biurowiec Kotlarska 11 - wizualizacja
Spółka Grand Parade będzie najemcą biurowca Kotlarska 11. Krakowski oddział ma stać się jednym z kluczowych hub’ów technologicznych firmy.

Grand Parade to polsko-brytyjska firma należąca do William Hill Group, jednego z największych bukmacherów na świecie zatrudniającego ponad 16 000 pracowników na świecie. W krakowskim biurowcu Kotlarska 11 spółka zajmie prawie 4 piętra i będzie wynajmować 6200 mkw. powierzchni biurowej. Zlokalizowany w stolicy Małopolski oddział ma być jednym z kluczowych hub’ów technologicznych, w którym zatrudnienie znajdzie kilkuset programistów i specjalistów w zakresie wytwarzania oprogramowania.

Kiedy projektowaliśmy Kotlarską 11, chcieliśmy, żeby był to biurowiec o butikowym charakterze, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich certyfikowaliśmy obiekt w systemie LEED, stworzyliśmy bogatą infrastrukturę dla rowerzystów i zadbaliśmy o zielone strefy relaksu. Mamy nadzieję, że pracownicy Grand Parade będą dobrze czuć się w naszym budynku – mówi Peter Obernhuber, Członek Zarządu UBM Polska. 

W procesie najmu wynajmującego reprezentowała firma doradcza Knight Frank, a najemcę firma Brookfield Partners i Araszkiewicz Cichoń Ryś Kancelaria Radców PrawnychCieszymy się, że Grand Parade wybrało biuro w znakomitej lokalizacji. Kotlarska 11 to nowe oblicze biznesowego Krakowa i to w dodatku w centrum miasta. Oprócz najwyższej klasy powierzchni biurowej, istotnym czynnikiem przy wyborze biura był dostęp do udogodnień. Tych zaś w okolicy Kotlarskiej nie brakuje: centralne położenie daje możliwość spędzenia chwili na łonie natury do czego zachęca bliskość Wisły lub lunch na pobliskim Kazimierzu – mówi Monika Sułdecka-Karaś, dyrektor Regionalny i Partner w Knight Frank. 

Biurowiec Kotlarska 11 oferuje łącznie 9000 mkw. powierzchni biurowej i ok. 2500 mkw. powierzchni usługowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także parking podziemny, mogący pomieścić 190 samochodów. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada pracownia Ingarden & Ewy Architekci. Biurowiec znajduje się w pobliżu Bulwarów Wiślanych i zaledwie 500 metrów od krakowskiego Starego Miasta. Inwestycja zostanie oddana do użytku w styczniu 2018. Budynek jest obecnie przeznaczony na sprzedaż. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra