Giant

Poleczki Park w nowej odsłonie

Poleczki Park
Poleczki Business Park zmienił nazwę na Poleczki Park. Jednak zmianom uległa nie tylko nazwa i logo kompleksu...

Kolejne zmiany związane są z otoczeniem obiektu, ponieważ inwestor parku na nowo zagospodarował teren zielony. Planuje on także sukcesywnie modernizować recepcje w każdym z sześciu istniejących budynków. Ich nowy wystrój ma stanowić nawiązanie do obecnych nazw budynków i przybliżać pracownikom charakter poszczególnych stolic: Amsterdamu, Wiednia, Berlina, Warszawy, Madrytu oraz Lizbony. W biurowcach pojawią się mapy oraz panoramy wspomnianych miast, a każda z recepcji zostanie również wyposażona w biblioteczkę z przewodnikami podróżniczymi.

Rebranding Poleczki Park zainicjował event „Hello Summer”, podczas którego zarząd spółki UBM (będącej właścicielem kompleksu) zaprezentował nową aranżację zieleni. Meble, nowe nasadzenia, strefa chilloutu i fontanna to elementy wystroju, które pojawiły się na terenie pomiędzy budynkami Lisbon i Madrid. – mówi Jakub Mirosławski, Członek Zarządu Poleczki Park. Podczas imprezy odsłoniliśmy także totem – kierunkowskaz, pokazujący bliskość do europejskich stolic. Analizujemy potrzeby naszych najemców. Dzięki ankiecie, którą przeprowadziliśmy w ubiegłym miesiącu, wiemy jakie usługi i udogodnienia są najważniejsze dla pracowników parku. Przedstawiliśmy plany dotyczące rozwoju kompleksu, a kolejne zmiany planujemy wdrażać sukcesywnie. Priorytetem było dla nas przygotowanie terenu zielonego na sezon letni, by najemcy naszego kompleksu mogli już teraz w pełni wykorzystać wolne chwile na świeżym powietrzu. Cieszy nas duża frekwencja na otwierającym sezon evencie i swobodna atmosfera, w jakiej odbyło się spotkanie. W wakacje odbędzie się jeszcze kilka mniejszych imprez, głównie o tematyce prozdrowotnej – dodaje Jakub Mirosławski. Na wydarzenie zostali zaproszeni wszyscy pracownicy kompleksu, których jest już prawie 4000. Organizatorzy przygotowali m.in.: festiwal foodtracków, silent disco, warsztaty koktajli warzywno-owocowych oraz teatr improwizowany. 

Poleczki Park to największy park biznesu w Warszawie. W jego skład wchodzi sześć budynków biurowych oraz samodzielny budynek garażowy, które znajdują się na 14ha zielonego terenu. Kompleks oferuje łącznie ponad 80 000 mkw. powierzchni biurowej. Wszystkie budynki zostały objęte certyfikacją LEED. 

 


4.0
Napisz pierwszy komentarz