UNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoRIS Kotes logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Dworzec Centralny pięknieje

Dworzec Centralny w Warszawie - wizualizacja
Dworzec Centralny w Warszawie - wizualizacja
Na Dworcu Centralnym w Warszawie trwa wymiana szklanej elewacji. Prace prowadzi firma Buma Factory należąca do Grupy Buma.

Prace wykonywane przez spółkę Buma Factory na Dworcu Centralnym w Warszawie powoli zbliżają się ku końcowi, zaplanowanemu na IV kwartał br. Dotychczas została już wymieniona elewacja dworca od strony wschodniej oraz częściowo od strony północnej. Obecnie trwa układanie elewacji południowej i zachodniej.

 

W związku z prowadzonymi pracami PKP poinformowało, że od 24 sierpnia podróżni muszą korzystać ze specjalnie uruchomionej, tymczasowej, całodobowej poczekalni na parterze pod antresolą zachodnią. Drogę do niej wskazują przygotowane oznakowania, a także interaktywni, mobilni informatorzy. Zmiany potrwają około miesiąca.

 

Wymiana szklanej elewacji jest jednym z projektów realizowanych w ramach termomodernizacji Dworca Centralnego. Inwestycja pozwoli na lepsze utrzymanie ciepła w budynku w okresie zimowym, a tym samym na zwiększenie komfortu podróżnych korzystających z obiektu. Wpłynie również na zmniejszenie kosztów utrzymania budynku. Koszt projektu wynosi ok. 8,4 mln zł.

 


0.0
Tagi: Grupa Buma
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra