COTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoCity Space logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

PKP chce sprzedać biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu

Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
PKP szuka potencjalnego najemcy dla obiektu biurowego położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Biurowiec o powierzchni 1940 mkw. jest zlokalizowany obok dworca PKP na działce o metrażu 2267 mkw. w samym centrum miasta. Budynek z ponad 70 pomieszczeniami, oprócz funkcji biurowej, może pełnić rolę handlową oraz usługową. Minimalna cena wyznaczona przez spółkę PKP sięga 2 mln zł. Jednak pomimo ogłoszonych dwóch przetargów, potencjalnego nabywcy obiektu nie udało się znaleźć.  


Spółka PKP jest w posiadaniu jednej z większych baz nieruchomości na rynku polskim. Niektóre grunty i obiekty nie są ważne z punktu widzenia działalności firmy. W rezultacie są one wystawiane na sprzedaż. Do tego typu obiektów należy biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu. Należy dodać, iż spółka w 2014 r. z tytułu sprzedaży nieruchomości osiągnęła przychód w wysokości 227 mln zł, w I półroczu br. było to 155 mln zł.

 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra