Agrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoArchicom logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PKP chce sprzedać biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu

Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
PKP szuka potencjalnego najemcy dla obiektu biurowego położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Biurowiec o powierzchni 1940 mkw. jest zlokalizowany obok dworca PKP na działce o metrażu 2267 mkw. w samym centrum miasta. Budynek z ponad 70 pomieszczeniami, oprócz funkcji biurowej, może pełnić rolę handlową oraz usługową. Minimalna cena wyznaczona przez spółkę PKP sięga 2 mln zł. Jednak pomimo ogłoszonych dwóch przetargów, potencjalnego nabywcy obiektu nie udało się znaleźć.  


Spółka PKP jest w posiadaniu jednej z większych baz nieruchomości na rynku polskim. Niektóre grunty i obiekty nie są ważne z punktu widzenia działalności firmy. W rezultacie są one wystawiane na sprzedaż. Do tego typu obiektów należy biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu. Należy dodać, iż spółka w 2014 r. z tytułu sprzedaży nieruchomości osiągnęła przychód w wysokości 227 mln zł, w I półroczu br. było to 155 mln zł.

 


0.0
Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra