Aluprof S.A. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

PKP chce sprzedać biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu

Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
PKP szuka potencjalnego najemcy dla obiektu biurowego położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Biurowiec o powierzchni 1940 mkw. jest zlokalizowany obok dworca PKP na działce o metrażu 2267 mkw. w samym centrum miasta. Budynek z ponad 70 pomieszczeniami, oprócz funkcji biurowej, może pełnić rolę handlową oraz usługową. Minimalna cena wyznaczona przez spółkę PKP sięga 2 mln zł. Jednak pomimo ogłoszonych dwóch przetargów, potencjalnego nabywcy obiektu nie udało się znaleźć.  


Spółka PKP jest w posiadaniu jednej z większych baz nieruchomości na rynku polskim. Niektóre grunty i obiekty nie są ważne z punktu widzenia działalności firmy. W rezultacie są one wystawiane na sprzedaż. Do tego typu obiektów należy biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu. Należy dodać, iż spółka w 2014 r. z tytułu sprzedaży nieruchomości osiągnęła przychód w wysokości 227 mln zł, w I półroczu br. było to 155 mln zł.

 


0.0
Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra