Schüco International Polska logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PKP chce sprzedać biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu

Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
Al. Jana Pawła w Kędzierzynie-Koźlu, fot. Gedeon07 (licencja CC BY-SA 3.0 na podstawie Wikimedia Commons - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg#/media/File:Kedzierzyn-Kozle_-_aleje_JPII.jpg)
PKP szuka potencjalnego najemcy dla obiektu biurowego położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Biurowiec o powierzchni 1940 mkw. jest zlokalizowany obok dworca PKP na działce o metrażu 2267 mkw. w samym centrum miasta. Budynek z ponad 70 pomieszczeniami, oprócz funkcji biurowej, może pełnić rolę handlową oraz usługową. Minimalna cena wyznaczona przez spółkę PKP sięga 2 mln zł. Jednak pomimo ogłoszonych dwóch przetargów, potencjalnego nabywcy obiektu nie udało się znaleźć.  


Spółka PKP jest w posiadaniu jednej z większych baz nieruchomości na rynku polskim. Niektóre grunty i obiekty nie są ważne z punktu widzenia działalności firmy. W rezultacie są one wystawiane na sprzedaż. Do tego typu obiektów należy biurowiec w Kędzierzynie-Koźlu. Należy dodać, iż spółka w 2014 r. z tytułu sprzedaży nieruchomości osiągnęła przychód w wysokości 227 mln zł, w I półroczu br. było to 155 mln zł.

 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
mantra