Aluprof S.A. logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoPartner Capital Group logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoTorus logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Warimpex wybuduje nowy biurowiec w Łodzi

Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Prezes Warimpex, Franz Jurkowitsch, ogłosił budowę nowego obiektu biurowego w Łodzi, który powstanie na terenie działki w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej.

Urząd Miasta Łodzi oraz firma Warimpex zawarły porozumienie w zakresie sprzedaży działki znajdującej się w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej w Łodzi. Teren, na którym powstanie biurowiec o powierzchni 29 000 mkw., znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury oraz kluczowej inwestycji firmy na rynku łódzkim – hotelu andel’s Łódź. Według planów, budowa obiektu biurowego ma być zakończona w połowie 2017 r.

 

Nasz nowy projekt jest wyrazem zaangażowania Warimpeksu w inwestycje na terenie Łodzi oraz naszego wsparcia dla odnowy miejskiej zabudowy poprzez oferowanie nieruchomości o wysokim standardzie. Cieszymy się, obserwując dynamiczny rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, i czujemy się dumni, że możemy się do niego przyczynić. Podobnie jak nasz hotel andel’s w Manufakturze pomaga przyciągnąć przedsiębiorców do Łodzi, wierzymy, że planowany budynek biurowy będzie zachęcał kolejne krajowe i międzynarodowe firmy, aby otwierały tu swoje oddziały i intensyfikowały swoje inwestycje w regionie – mówi  Franz Jurkowitsch, Prezes Warimpex.

 

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest spółką inwestycyjno-deweloperską z siedzibą w Wiedniu. Firma to jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, będący właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych oraz pięciu obiektów komercyjnych i biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 000 mkw.

 

Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra