DEVCO Sp. z.o.o. logoOnyx Business Point logoBusiness House logoCity Office logoArchicom logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warimpex wybuduje nowy biurowiec w Łodzi

Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Prezes Warimpex, Franz Jurkowitsch, ogłosił budowę nowego obiektu biurowego w Łodzi, który powstanie na terenie działki w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej.

Urząd Miasta Łodzi oraz firma Warimpex zawarły porozumienie w zakresie sprzedaży działki znajdującej się w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej w Łodzi. Teren, na którym powstanie biurowiec o powierzchni 29 000 mkw., znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury oraz kluczowej inwestycji firmy na rynku łódzkim – hotelu andel’s Łódź. Według planów, budowa obiektu biurowego ma być zakończona w połowie 2017 r.

 

Nasz nowy projekt jest wyrazem zaangażowania Warimpeksu w inwestycje na terenie Łodzi oraz naszego wsparcia dla odnowy miejskiej zabudowy poprzez oferowanie nieruchomości o wysokim standardzie. Cieszymy się, obserwując dynamiczny rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, i czujemy się dumni, że możemy się do niego przyczynić. Podobnie jak nasz hotel andel’s w Manufakturze pomaga przyciągnąć przedsiębiorców do Łodzi, wierzymy, że planowany budynek biurowy będzie zachęcał kolejne krajowe i międzynarodowe firmy, aby otwierały tu swoje oddziały i intensyfikowały swoje inwestycje w regionie – mówi  Franz Jurkowitsch, Prezes Warimpex.

 

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest spółką inwestycyjno-deweloperską z siedzibą w Wiedniu. Firma to jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, będący właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych oraz pięciu obiektów komercyjnych i biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 000 mkw.

 

Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
mantra