AWIM Grupa Inwestycyjna logoALLCON INVESTMENT logoPartner Capital Group logoArchicom logoBusiness House logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPRO-INVEST S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoEcophon Saint-Gobain logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warimpex wybuduje nowy biurowiec w Łodzi

Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Prezes Warimpex, Franz Jurkowitsch, ogłosił budowę nowego obiektu biurowego w Łodzi, który powstanie na terenie działki w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej.

Urząd Miasta Łodzi oraz firma Warimpex zawarły porozumienie w zakresie sprzedaży działki znajdującej się w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej w Łodzi. Teren, na którym powstanie biurowiec o powierzchni 29 000 mkw., znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury oraz kluczowej inwestycji firmy na rynku łódzkim – hotelu andel’s Łódź. Według planów, budowa obiektu biurowego ma być zakończona w połowie 2017 r.

 

Nasz nowy projekt jest wyrazem zaangażowania Warimpeksu w inwestycje na terenie Łodzi oraz naszego wsparcia dla odnowy miejskiej zabudowy poprzez oferowanie nieruchomości o wysokim standardzie. Cieszymy się, obserwując dynamiczny rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, i czujemy się dumni, że możemy się do niego przyczynić. Podobnie jak nasz hotel andel’s w Manufakturze pomaga przyciągnąć przedsiębiorców do Łodzi, wierzymy, że planowany budynek biurowy będzie zachęcał kolejne krajowe i międzynarodowe firmy, aby otwierały tu swoje oddziały i intensyfikowały swoje inwestycje w regionie – mówi  Franz Jurkowitsch, Prezes Warimpex.

 

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest spółką inwestycyjno-deweloperską z siedzibą w Wiedniu. Firma to jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, będący właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych oraz pięciu obiektów komercyjnych i biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 000 mkw.

 

Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra