COTEX Office Centre logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoEcho Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoLC Corp S.A. logoKontor logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warimpex wybuduje nowy biurowiec w Łodzi

Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Prezes Warimpex, Franz Jurkowitsch, ogłosił budowę nowego obiektu biurowego w Łodzi, który powstanie na terenie działki w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej.

Urząd Miasta Łodzi oraz firma Warimpex zawarły porozumienie w zakresie sprzedaży działki znajdującej się w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej w Łodzi. Teren, na którym powstanie biurowiec o powierzchni 29 000 mkw., znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury oraz kluczowej inwestycji firmy na rynku łódzkim – hotelu andel’s Łódź. Według planów, budowa obiektu biurowego ma być zakończona w połowie 2017 r.

 

Nasz nowy projekt jest wyrazem zaangażowania Warimpeksu w inwestycje na terenie Łodzi oraz naszego wsparcia dla odnowy miejskiej zabudowy poprzez oferowanie nieruchomości o wysokim standardzie. Cieszymy się, obserwując dynamiczny rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, i czujemy się dumni, że możemy się do niego przyczynić. Podobnie jak nasz hotel andel’s w Manufakturze pomaga przyciągnąć przedsiębiorców do Łodzi, wierzymy, że planowany budynek biurowy będzie zachęcał kolejne krajowe i międzynarodowe firmy, aby otwierały tu swoje oddziały i intensyfikowały swoje inwestycje w regionie – mówi  Franz Jurkowitsch, Prezes Warimpex.

 

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest spółką inwestycyjno-deweloperską z siedzibą w Wiedniu. Firma to jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, będący właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych oraz pięciu obiektów komercyjnych i biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 000 mkw.

 


0.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra