Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Warimpex wybuduje nowy biurowiec w Łodzi

Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Biurowiec powstanie w niedalekiej odległości od łódzkiej Manufaktury
Prezes Warimpex, Franz Jurkowitsch, ogłosił budowę nowego obiektu biurowego w Łodzi, który powstanie na terenie działki w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej.

Urząd Miasta Łodzi oraz firma Warimpex zawarły porozumienie w zakresie sprzedaży działki znajdującej się w pobliżu skrzyżowania ulic Zachodniej i Ogrodowej w Łodzi. Teren, na którym powstanie biurowiec o powierzchni 29 000 mkw., znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury oraz kluczowej inwestycji firmy na rynku łódzkim – hotelu andel’s Łódź. Według planów, budowa obiektu biurowego ma być zakończona w połowie 2017 r.

 

Nasz nowy projekt jest wyrazem zaangażowania Warimpeksu w inwestycje na terenie Łodzi oraz naszego wsparcia dla odnowy miejskiej zabudowy poprzez oferowanie nieruchomości o wysokim standardzie. Cieszymy się, obserwując dynamiczny rozwój gospodarczy regionu łódzkiego, i czujemy się dumni, że możemy się do niego przyczynić. Podobnie jak nasz hotel andel’s w Manufakturze pomaga przyciągnąć przedsiębiorców do Łodzi, wierzymy, że planowany budynek biurowy będzie zachęcał kolejne krajowe i międzynarodowe firmy, aby otwierały tu swoje oddziały i intensyfikowały swoje inwestycje w regionie – mówi  Franz Jurkowitsch, Prezes Warimpex.

 

Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest spółką inwestycyjno-deweloperską z siedzibą w Wiedniu. Firma to jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, będący właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych oraz pięciu obiektów komercyjnych i biurowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 42 000 mkw.

 


0.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra