Giant

Krakowski biurowiec Mogilska 35 Office gotowy do komercjalizacji

|
Mogilska 35 Office, nowa inwestycja Warimpexu, zostanie skomercjalizowany. Jako jedyna zajmie się tym firma CBRE. Realizację inwestycji zaplanowano na I półrocze 2023 r.

Nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w centrum Krakowa zaoferuje swoim najemcom ok. 11 tys. mkw. Obiekt składa się z sześciu pięter. Na parterze znajduje się przestrzeń o charakterze handlowo-usługowym. Część przeznaczona na biura jest zróżnicowana pod względem powierzchni – poszczególne poziomy różnią się między sobą rozmiarem, który waha się od 1,2 tys. do 1,9 tys. mkw. Takie rozwiązanie stanowi odpowiedź na oczekiwania potencjalnych najemców, którzy cenią sobie elastyczność i możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni oraz jej optymalne wykorzystanie. Dodatkowym atutem inwestycji będą usytuowane na najwyższych piętrach obiektu tarasy, z których można będzie podziwiać panoramę stolicy Małopolski. W budynku zaplanowano także łącznie 264 miejsca parkingowe rozłożone na dwóch poziomach oraz dodatkowo 70 miejsc przeznaczonych na rowery. Na cyklistów czekają także dedykowane szatnie i prysznice. W budynku zastosowano także szereg rozwiązań sprzyjających trosce o środowisko naturalne – projekt będzie dzięki temu podlegać ekologicznej certyfikacji BREAAM.

Inwestycja Mogilska 35 Office to idealne rozwiązanie dla najemców, dla których decydujące znaczenie mają doskonała lokalizacja i funkcjonalne, nowoczesne powierzchnie biurowe. Warto podkreślić unikalny jak na centrum miasta współczynnik miejsc parkingowych, który wynosi 1:40 mkw. Przestronne wnętrza ułatwią także utrzymywanie odpowiedniego dystansu w razie potrzeby, a zielone tarasy zapewnią chwilę relaksu. Jestem przekonany, że obiekt szybko znajdzie najemców, którzy będą mogli cieszyć się jego licznymi zaletami – zaznaczył Rafał Oprocha, szef krakowskiego biura CBRE.

 

Wygodny i sprawny dojazd

Atrakcyjna lokalizacja zapewni użytkownikom biurowca wygodny dojazd z każdej z krakowskich dzielnic. Pobliskie Rondo Mogilskie to jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych w mieście, zapewniający połączenie z innymi częściami miasta oraz dogodny dostęp do Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.

­– Mogilska 35 Office to kolejny budynek biurowy w tej części miasta, który wprowadzamy na rynek. Powodzenie w wynajmie poprzednich inwestycji potwierdza, że to świetna lokalizacja, a wysoki standard biurowców przyciąga najemców o różnorodnych oczekiwaniach. W naszych projektach stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne i proekologiczne, dużą wagę przywiązujemy też do kwestii bezpieczeństwa zdrowotnego użytkowników, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach. Jestem pewien, że nowoczesna architektura Mogilska 35 Office dopełni istniejącą zabudowę i doskonale wpisze się w tę część Krakowa – podkreślił Jerzy Krogulec, prezes Warimpex Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz