PGE Narodowy

Kraków: Rusza budowa Mogilska 35 Office

|
Warimpex wystartował z realizacją kolejnej inwestycji w Krakowie. Mowa o Mogilskiej 35 Office o powierzchni ok. 11 tys. mkw. Termin oddania obiektu przewidziany jest na pierwszą połowę 2023 roku.

Mogilska 35 Office – nowa inwestycja Warimpex

Mogilska 35 Office stanie w pobliżu innej realizacji Warimpex – Mogilskiej 43 Office w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Budynek ma mieć sześć kondygnacji biurowych, natomiast na jego parterze przewidziano lokale handlowo-usługowe, z których korzystać będą mogli również okoliczni mieszkańcy. Powierzchnia pięter w części biurowej wyniesie od 1,2 tys. mkw. do 1,9 tys. mkw. Zapewni ona elastyczność, co da dużą swobodę aranżacji i efektywne wykorzystanie przestrzeni przez najemców.

Pod budynkiem znajdzie się dwupoziomowy garaż z 264 miejscami parkingowymi i stacjami ładującymi dla pojazdów elektrycznych. Przewidziano również rowerownię, szatnie i prysznice. Na najwyższym piętrze zlokalizowane będą natomiast tarasy, które będą uzupełnieniem okolicznej zabudowy.

Biura będą wykorzystywały systemy podłóg podniesionych oraz sufitów podwieszanych. Wyróżnikiem mają być również duże przeszklenia, które zapewnią odpowiednie doświetlenie. Dodatkowym atutem będzie wydajny system klimatyzacji oraz wentylacji, zapewniający właściwy poziom temperatury i wilgotności powietrza. Obiekt zostanie wyposażony w dwa niezależne źródła energii.

Całość świetnie wpisuje się w już istniejące otoczenie i odznacza się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Przewidziano zastosowanie technologii przyjaznych środowisku, które mają podlegać ekologicznej certyfikacji BREAAM. Ciekawym przykładem jest system odzyskiwania ciepła z serwerowni do podgrzewania wody użytkowej oraz wody deszczowej do spłukiwania toalet.

Mogilska 35 Office to nowoczesny obiekt biurowy klasy A. Położony jest w pobliżu ścisłego centrum Krakowa. To natomiast zapewni dostęp do najważniejszych punktów na mapie miasta (m.in. urzędy, sądy, Stare Miasto, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, Galeria Krakowska). W pobliżu inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Znajdujące się w pobliżu Rondo Mogilskie jest ważnym elementem Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Atutem jest również niewielka odległość do dworca autobusowego i kolejowego Kraków Główny oraz autostrady A4. To nie tylko gwarancja szybkiego dojazdu do Portu Lotniczego Balice, ale również dogodne połączenie z innymi miastami Polski.

 

Czy Mogilska 35 Office podzieli sukces poprzedniej inwestycji Warimpexu?

Inwestycja Mogilska 43 Office od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród najemców, czego efektem jest wynajęcie 100 proc. jej powierzchni. Zawdzięcza to m.in. doskonałej lokalizacji, wysokiej jakości przestrzeni oraz spełnianiu wymagań lokalnego i międzynarodowego biznesu. Stąd też duże prawdopodobieństwo, że Mogilska 35 Office zostanie przyjęta z podobnym entuzjazmem. W przypadku tej drugiej inwestycji nacisk zostanie położony przede wszystkim na rozwiązania ekologiczne i zwiększające komfort najemców.


0.0
Napisz pierwszy komentarz