AWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoOnyx Business Point logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoGhelamco Poland logoArchicom logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoCity Office logoBusiness House logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoGłówka Pracuje logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe centrum biznesu na wrocławskim rynku biurowym

Art-Business Center
W samym sercu wrocławskiej dzielnicy Ołtaszyn realizowana jest inwestycja Art-Business Center, która zaoferuje 1100 mkw. powierzchni usługowo-biurowej.

Biurowiec Art-Business Center, należący do wrocławskiego dewelopera Art-Deweloper, powstaje na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego 9. Prace związane z jego budową rozpoczęły się w 2014 r., natomiast jego ukończenie planowane jest na IV kwartał br. Projekt architektoniczny obiektu, który został stworzony przez architekta Tomasza Marhalla, cechuje się nowoczesną i elegancką formą. Elewacja frontowa wykonana prawie w całości ze szkła będzie uzupełniona przez drewniane kratownice oraz kamień.

 

Budynek składa się z trzech kondygnacji, a także antresoli użytkowej. Całkowita powierzchnia usługowo-biurowa przeznaczona zarówno na sprzedaż, a także pod wynajem wynosi 1100 mkw. Na parterze najemcy będą mieli do dyspozycji lokale handlowo-usługowe o metrażu 280 mkw. Pierwsza i druga kondygnacja zaoferują odpowiednio 380 oraz 360 mkw. przestrzeni biurowej. Należy dodać, iż istnieje możliwość podziału powierzchni (wielkość lokalu, kształt, umiejscowienie) zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Pierwsze umowy najmu i sprzedaży zostały już podpisane. W pierwszym kwartale 2016 r. w biurowcu otwarte zostaną: gabinet dentystyczny, gabinet fizjoterapii, firma zajmująca się wentylacjami oraz klimatyzacjami, którzy zajmą łącznie 280 mkw.      

 

Spółka Art-Deweloper działa na rynku od 2005 r. Deweloper dotychczas realizował nieruchomości mieszkaniowe. Inwestycja Art-Business Center jest pierwszym projektem biurowym znajdującym się w portfolio firmy.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra