Porto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nowe centrum biznesu na wrocławskim rynku biurowym

Art-Business Center
W samym sercu wrocławskiej dzielnicy Ołtaszyn realizowana jest inwestycja Art-Business Center, która zaoferuje 1100 mkw. powierzchni usługowo-biurowej.

Biurowiec Art-Business Center, należący do wrocławskiego dewelopera Art-Deweloper, powstaje na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego 9. Prace związane z jego budową rozpoczęły się w 2014 r., natomiast jego ukończenie planowane jest na IV kwartał br. Projekt architektoniczny obiektu, który został stworzony przez architekta Tomasza Marhalla, cechuje się nowoczesną i elegancką formą. Elewacja frontowa wykonana prawie w całości ze szkła będzie uzupełniona przez drewniane kratownice oraz kamień.

 

Budynek składa się z trzech kondygnacji, a także antresoli użytkowej. Całkowita powierzchnia usługowo-biurowa przeznaczona zarówno na sprzedaż, a także pod wynajem wynosi 1100 mkw. Na parterze najemcy będą mieli do dyspozycji lokale handlowo-usługowe o metrażu 280 mkw. Pierwsza i druga kondygnacja zaoferują odpowiednio 380 oraz 360 mkw. przestrzeni biurowej. Należy dodać, iż istnieje możliwość podziału powierzchni (wielkość lokalu, kształt, umiejscowienie) zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Pierwsze umowy najmu i sprzedaży zostały już podpisane. W pierwszym kwartale 2016 r. w biurowcu otwarte zostaną: gabinet dentystyczny, gabinet fizjoterapii, firma zajmująca się wentylacjami oraz klimatyzacjami, którzy zajmą łącznie 280 mkw.      

 

Spółka Art-Deweloper działa na rynku od 2005 r. Deweloper dotychczas realizował nieruchomości mieszkaniowe. Inwestycja Art-Business Center jest pierwszym projektem biurowym znajdującym się w portfolio firmy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra