LC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOnyx Business Point logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoCHB14 logoCity Space logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Nowe centrum biznesu na wrocławskim rynku biurowym

Art-Business Center
W samym sercu wrocławskiej dzielnicy Ołtaszyn realizowana jest inwestycja Art-Business Center, która zaoferuje 1100 mkw. powierzchni usługowo-biurowej.

Biurowiec Art-Business Center, należący do wrocławskiego dewelopera Art-Deweloper, powstaje na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego 9. Prace związane z jego budową rozpoczęły się w 2014 r., natomiast jego ukończenie planowane jest na IV kwartał br. Projekt architektoniczny obiektu, który został stworzony przez architekta Tomasza Marhalla, cechuje się nowoczesną i elegancką formą. Elewacja frontowa wykonana prawie w całości ze szkła będzie uzupełniona przez drewniane kratownice oraz kamień.

 

Budynek składa się z trzech kondygnacji, a także antresoli użytkowej. Całkowita powierzchnia usługowo-biurowa przeznaczona zarówno na sprzedaż, a także pod wynajem wynosi 1100 mkw. Na parterze najemcy będą mieli do dyspozycji lokale handlowo-usługowe o metrażu 280 mkw. Pierwsza i druga kondygnacja zaoferują odpowiednio 380 oraz 360 mkw. przestrzeni biurowej. Należy dodać, iż istnieje możliwość podziału powierzchni (wielkość lokalu, kształt, umiejscowienie) zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Pierwsze umowy najmu i sprzedaży zostały już podpisane. W pierwszym kwartale 2016 r. w biurowcu otwarte zostaną: gabinet dentystyczny, gabinet fizjoterapii, firma zajmująca się wentylacjami oraz klimatyzacjami, którzy zajmą łącznie 280 mkw.      

 

Spółka Art-Deweloper działa na rynku od 2005 r. Deweloper dotychczas realizował nieruchomości mieszkaniowe. Inwestycja Art-Business Center jest pierwszym projektem biurowym znajdującym się w portfolio firmy.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra