Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoRIS Kotes logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoCity Space logoPodium Investment logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Dopuszczony do użytku

Kameralny budynek biurowo-usługowy Art-Business Center.
Kameralny budynek biurowo-usługowy Art-Business Center.
Budynek biurowo-usługowy Art-Business Center uzyskał pozwolenie na użytkowanie. W obiekcie zostały już tylko dwie powierzchnie do wynajęcia.

Zlokalizowany na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Strachowskiego 9 Art-Business Center uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Do dyspozycji najemców lub kupców w obiekcie zostały już tylko dwie powierzchnie – jedna wielkości 190 mkw., a druga 47 mkw.

Budynek Art-Business Center to budynek o ciekawej formie architektonicznej. Projekt architektoniczny obiektu został stworzony przez architekta Tomasza Marhalla. Elewacja frontowa obiektu stworzona jest praktycznie w całości ze szkła, z dodatkiem drewnianych kratownic oraz płytek elewacyjnych. Prace związane z budową biurowca Art-Business Center rozpoczęły się w 2014 r.

Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz antresoli użytkowej. W jego wyposażony znajdzie się też cichobieżna winda, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity oraz przyjazny środowiskowo system oświetlenia. Łączna powierzchnia wszystkich lokali usługowo-biurowych wynosi 1100 mkw. Parter (280 mkw. powierzchni) przeznaczony jest pod lokale handlowo-usługowe. Biurowiec Art-Business Center należy do wrocławskiego dewelopera Art-Deweloper, który działa na rynku od 2005 r. Deweloper dotychczas realizował nieruchomości mieszkaniowe. Inwestycja Art-Business Center jest pierwszym projektem biurowym znajdującym się w portfolio firmy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra