Assa Abloy

Kawiarnia Aspretto by Sodexo w Intel Technology Poland

Aspretto by Sodexo
Aspretto by Sodexo
Sodexo Polska On-Site Services otworzył w gdańskim budynku Intel Technology Poland pierwszą w Polsce kawiarnię Aspretto by Sodexo.

Sodexo Polska On-Site Services otworzył w gdańskim budynku Intel Technology Poland pierwszą w Polsce kawiarnię Aspretto by Sodexo. W rezultacie w obiekcie funkcjonuje już pięć restauracji prowadzonych przez firmę. Nowy lokal oferuje bogaty wybór herbat, koktajli owocowych oraz napojów przygotowywanych na bazie klasycznego espresso, dostępnych zarówno na ciepło, jak i na zimno. Z kolei miłośnicy deserów mogą wybierać spośród kilkudziesięciu pozycji m.in. ciast, ciasteczek, pączków, muffinów oraz croissantów.

 

Intel Technology Poland jest najemcą kompleksu ALLCON@park. Pierwszy obiekt parku powstał w roku 1998. Obecnie przy ul. Słowackiego 175 znajduje się 5 budynków należących do kompleksu. Dwa ostatnie – ALLCON@park 4 i ALLCON@park 5, zostały ukończone w br. Inwestorem nieruchomości jest Słowackiego Plus Investment – spółka celowa Allcon Investment.

 

Sodexo Polska On-site Services działa w obszarze kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości. Firma zarządza niemal 80. restauracjami oraz prowadzi techniczną obsługę w ponad 400 budynkach w całym kraju. Jest częścią Grupy, która została założna w 1966 r. przez Pierre’a Bellon’a. Zatrudnia 420 000 pracowników w 80 krajach, którzy projektują, zarządzają i dostarczają usługi nie tylko w zakresie nieruchomości (Sodexo On-site Services), ale także rozwiązań motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services).

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz