BC INVESTMENTS sp z o.o. logoOnyx Business Point logoTorus logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoGłówka Pracuje logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCHB14 logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Office logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ALLCON@park z dwoma nowymi budynkami

ALLCON@park
ALLCON@park
Gdański park biznesowy – ALLCON@park – powiększył się o dwa nowe budynki. Dzięki temu, pracownicy firmy Intel, jedynego najemcy kompleksu, uzyskali kolejne 5000 mkw. powierzchni użytkowej.

ALLCON@park, kompleks biznesowy znajdujący się w Gdańsku, powiększył się o dwa obiekty biurowe o łącznej powierzchni użytkowej 5000 mkw. Tym samym Intel, który jest jednym najemcą parku, uzyskał przestrzeń dla 420 dodatkowych stanowisk pracy.   

 

Filia firmy w Gdańsku jest drugim co do wielkości centrum badawczo-rozwojowym w Europie. W nowych budynkach – IGK4 oraz IGK5 – zlokalizowane jest jedno z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych pod względem technicznym laboratoriów parku o powierzchni niemal 400 mkw., a także komora bezechowa. Pomieszczenia obiektów dostosowano do badań i analiz prowadzonych w projektach badawczych o statucie wysokiej rangi w Intelu. Sprostaliśmy naprawdę trudnym wymaganiom technicznym, których standard w żaden sposób nie odbiega od światowych trendów – mówi Rafał Stefaniak z Allcon Investment, właściciela ALLCON@park. Obiekty wyposażono w certyfikowane systemy wentylacji i klimatyzacji, nawilżania, okablowania strukturalnego, zaawansowane systemy zasilania z własną stacją transformatorową.

 

Pierwszy budynek kompleksu ALLCON@park powstał w roku 1998. Obecnie przy ul. Słowackiego 175 znajduje się 5 budynków należących do kompleksu. Park biurowy oferuje niemal 900 miejsc postojowych na wewnętrznych parkingach, boiska sportowe oraz urządzenia outdoor fitness, a także szereg udogodnień dla rowerzystów (zamykane wiaty, natryski i szatnie w budynkach).

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra