Giant

Dwie transakcje Allcon Investment

Łużycka Plus i Łużycka Office Park w Gdyni
ALLCON@park w Gdańsku
Firma Allcon Investment zakupiła budynek w Gdańsku i pozyskała najemcę dla swojej inwestycji w Gdyni.

Na początku czerwca br. firmy Allcon Investment i Young Digital Planet zawarły równolegle dwie transakcje. Pierwsza z nich dotyczyła zakupu budynku położonego bezpośrednio w sąsiedztwie kompleksu biurowego ALLCON@park w Gdańsku. Dotychczasowy właściciel obiektu, firma Young Digital Planet, sprzedała obiekt inwestorowi ALLCON@park – firmie Allcon Investment.

 

Wraz z dokonaniem zakupu, Allcon Investment zyskał pierwszego najemcę swojej najnowszej inwestycji biurowej w Gdyni – Łużycka Plus. Wprowadzi się do niej właśnie Young Digital Planet. Firma rozpocznie działalność w nowej siedzibie w sierpniu br. W obiekcie przy ul. Łużyckiej 3c najemca zajmie ok. 2500 mkw. Powodem zmiany biura był rozwój firmy i zapotrzebowanie na większą powierzchnię biurową.

 

Biurowiec Łużycka Plus znajduje się naprzeciwko kompleksu biurowego Łużycka Office Park i oferuje ok. 6300 mkw. powierzchni najmu. Obiekt jako pierwszy w Polsce biurowiec otrzymał certyfikat „Obiekt Bez Barier”. Łużycka Plus jest obecnie w trakcie certyfikacji ekologicznej BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz