FYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Gdańska przestrzeń coworkingowa w nowym wydaniu

Przestrzeń coworkingowa dostępna w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zyskała nowy wygląd – 19 października zostanie otwarta dla rezydentów.

19 października br. nastąpi otwarcie nowej aranżacji przestrzeni coworkingowej w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie to zbiegnie się w czasie ze startem „Let’s cowork Dni Otwarte Polskiego Coworkingu”, podczas których w 14 różnych miastach w Polsce przez 5 dni będzie można za darmo testować miejsca do pracy.

 

Strefa pracy wspólnej znajdująca się w gdańskim STARTERZE zajmuje powierzchnię 300 mkw., na której stworzona została między innymi przestrzeń do odpoczynku i miejsca przeznaczone na spotkania biznesowe. Na skutek przeprowadzonych prac wygospodarowanych zostało tu 16 biurek dla startupów wyposażonych w sprzęt typu komputer czy telefon, i 6 stanowisk niededykowanych. Dodatkowo rezydenci inkubatora będą mogli korzystać z przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku i spotkań. Ponadto, w inkubatorze znajduje się, dostępne w ofercie komercyjnej, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, w skład którego wchodzą: przestrzeń w konwencji „Alicji w Krainie Czarów”, 5 sal wielofunkcyjnych oraz 3 przestrzenie o łącznej powierzchni 180 mkw.

 

Poza ofertą coworkingową i konferencyjną w gdańskim STARTERZE znajduje się także powierzchnia biurowa dla startupów.

 


0.0
Tagi: GIP STARTER
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra