Tork

SkyRes Warszawska z pozwoleniem na użytkowanie i pierwszym najemcą

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Rzeszowski biurowiec należący do DevelopRes otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Biurowiec zdobył także pierwszego najemcę – firmę PwC.

Rzeszowski biurowiec należący do DevelopRes otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt zdobył także pierwszego najemcę – firmę PwC. Bardzo się cieszę z powierzonego nam zaufania - jest to nobilitacja dla budynku SkyRes Warszawska, a także wybór ten podkreśla intensywny rozwój miasta Rzeszowa, które przyciąga firmy o światowej renomie – mówi Radosław Walas, członek zarządu spółki DevelopRes. Nowy najemca otworzy swój oddział w SkyRes Warszawska lada dzień. 

 

PwC działa w 157 krajach i zatrudnia 208 000 pracowników na całym świecie. W polskich oddziałach firmy pracuje ponad 2000 osób. Do tej pory posiadała biura w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

 

SkyRes Warszawska zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska i Lubelska. Składa się z 13 pięter i podziemnego parkingu. Oferuje 20 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt stanowi pierwszy budynek biurowy zaprojektowany w kompleksie SkyRes, w którego skład, oprócz budynków biurowych, będą wchodziły również budynki mieszkalne. W przygotowaniu jest drugi biurowiec klasy A - SkyRes Lubelska o powierzchni 17 000 mkw.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości opartą na kapitale polskim, która powstała w 2006 r., od początku koncentrująca się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową. W 2012 r. zarząd Developres podjął decyzję o rozszerzeniu działalności na rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.

 


0.0
Tagi: Developres
Napisz pierwszy komentarz