FYI Commercial Consulting logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Samsung Electronics Polska już w Postępu 14

Postępu 14
Postępu 14
Pracownicy Samsung Electronics Polska rozpoczęli pracę w nowej siedzibie firmy znajdującej się w kompleksie biznesowym Postępu 14, należącym do firmy HB Reavis.

Pracownicy Samsung Electronics Polska rozpoczęli pracę w nowej siedzibie firmy znajdującej się w kompleksie biznesowym Postępu 14, należącym do firmy HB Reavis. Na 4700 mkw. rozlokowanych na trzech kondygnacjach, znajdują się biura, showroom oraz strefa serwisu. Głównym czynnikiem, które zadecydował o wyborze powierzchni biurowej w Postępu 14 przez firmę, była odpowiednia lokalizacja oraz możliwość dostosowania biura do oczekiwań firmy i jej pracowników. Dogodna lokalizacja, odpowiednio zaaranżowana przestrzeń, udogodnienia i innowacyjne rozwiązania, dostosowane do aktualnych potrzeb zatrudnionych i ułatwiające codzienną aktywność zawodową, to jeden z głównych czynników ich identyfikacji z miejscem pracy. Decydując się na zmianę lokalizacji naszej siedziby braliśmy pod uwagę wszystkie te czynniki, by jak najlepiej dobrać i przygotować nowe przestrzenie do oczekiwań różnych grup zatrudnionych – powiedziała Agnieszka Bielawska, dyrektor HR w Samsung Electronics Polska.

Zobacz więcej: Samsung Electronics Polska nowym najemcą w Postępu 14

Przy aranżacji powierzchni biurowej zastosowano szereg zasad w zakresie usprawniania komunikacji, ergonomii rozkładów i sprzętów, a także tworzenia wystroju sprzyjającego komfortowi i efektywności pracy. W nowej siedzibie stworzono otwartą przestrzeń biurową, sale spotkań, pokoje dedykowane zebraniom wewnętrznym oraz strefy do spotkań nieformalnych, zlokalizowane w open space. W celu zwiększenia komfortu pracowników wydzielono także dedykowane strefy odpoczynku. W jednym z pomieszczeń przygotowano kuchnię wraz ze strefą do cichej pracy i odpoczynku oraz strefą „no stress”. Nowe biuro Samsung zostało stworzone przez zespół projektowy – Zbigniewa Kostrzewę i Roberta Starzyńskiego z pracowni In Design.

Postępu 14 jest trzecim ukończonym projektem HB Reavis na terenie Warszawy. Kompleks dostarcza na rynek łącznie 34 500 mkw. powierzchni biznesowej, a wśród grona jego pierwszych najemców, oprócz samego dewelopera, znaleźli się również AstraZeneca czy Rossman. Obiekt został oddany do użytku w sierpniu ubiegłego roku. 

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra