Archicom logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoSpectra Development logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCHB14 logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoCity Space logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Gorąco Polecam Nowakowski w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus jeszcze w tym miesiącu poszerzona zostanie o lokal Gorąco Polecam Nowakowski.

Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus poszerzy się o lokal Gorąco Polecam Nowakowski. Punkt, który łączy funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty na 72 mkw. jeszcze w tym miesiącu. Podczas procesu negocjacyjnego Bartłomieja Rychcika, franczyzobiorcę konceptu reprezentowała firma doradcza Knight Frank. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

 

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

 

Biurowiec klasy A Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. fasady kurtynowe pozwalające optymalizować doświetlenie wnętrza. Warto podkreślić, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra