WOMAK HOLDING logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoCHB14 logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoALLCON INVESTMENT logoArchicom logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoSawig Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoHexagon logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoDorbud S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoFYI Commercial Consulting logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Gorąco Polecam Nowakowski w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus jeszcze w tym miesiącu poszerzona zostanie o lokal Gorąco Polecam Nowakowski.

Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus poszerzy się o lokal Gorąco Polecam Nowakowski. Punkt, który łączy funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty na 72 mkw. jeszcze w tym miesiącu. Podczas procesu negocjacyjnego Bartłomieja Rychcika, franczyzobiorcę konceptu reprezentowała firma doradcza Knight Frank. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

 

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

 

Biurowiec klasy A Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. fasady kurtynowe pozwalające optymalizować doświetlenie wnętrza. Warto podkreślić, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra