Schüco International Polska logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcho Investment logoCHB14 logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLobos Nieruchomości logoGhelamco Poland logoOnyx Business Point logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGTV Lighting logoDorbud S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Gorąco Polecam Nowakowski w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus jeszcze w tym miesiącu poszerzona zostanie o lokal Gorąco Polecam Nowakowski.

Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus poszerzy się o lokal Gorąco Polecam Nowakowski. Punkt, który łączy funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty na 72 mkw. jeszcze w tym miesiącu. Podczas procesu negocjacyjnego Bartłomieja Rychcika, franczyzobiorcę konceptu reprezentowała firma doradcza Knight Frank. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

 

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

 

Biurowiec klasy A Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. fasady kurtynowe pozwalające optymalizować doświetlenie wnętrza. Warto podkreślić, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra