Omnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoALLCON INVESTMENT logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoNowy Styl Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoHexagon logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWOMAK HOLDING logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoSawig Invest Group logoEcophon Saint-Gobain logoLC Corp S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Gorąco Polecam Nowakowski w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus jeszcze w tym miesiącu poszerzona zostanie o lokal Gorąco Polecam Nowakowski.

Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus poszerzy się o lokal Gorąco Polecam Nowakowski. Punkt, który łączy funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty na 72 mkw. jeszcze w tym miesiącu. Podczas procesu negocjacyjnego Bartłomieja Rychcika, franczyzobiorcę konceptu reprezentowała firma doradcza Knight Frank. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

 

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

 

Biurowiec klasy A Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. fasady kurtynowe pozwalające optymalizować doświetlenie wnętrza. Warto podkreślić, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Napisz pierwszy komentarz
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra