Onyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoCity Space logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoCity Office logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoGłówka Pracuje logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Gorąco Polecam Nowakowski w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus jeszcze w tym miesiącu poszerzona zostanie o lokal Gorąco Polecam Nowakowski.

Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus poszerzy się o lokal Gorąco Polecam Nowakowski. Punkt, który łączy funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty na 72 mkw. jeszcze w tym miesiącu. Podczas procesu negocjacyjnego Bartłomieja Rychcika, franczyzobiorcę konceptu reprezentowała firma doradcza Knight Frank. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

 

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

 

Biurowiec klasy A Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. fasady kurtynowe pozwalające optymalizować doświetlenie wnętrza. Warto podkreślić, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra