Agrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLC Corp S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoCHB14 logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoTriGranit Corporation logoOnyx Business Point logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoWOMAK HOLDING logoMoonoffice Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Gorąco Polecam Nowakowski w biurowcu Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus jeszcze w tym miesiącu poszerzona zostanie o lokal Gorąco Polecam Nowakowski.

Oferta handlowa biurowca Łużycka Plus poszerzy się o lokal Gorąco Polecam Nowakowski. Punkt, który łączy funkcję piekarni z kawiarnią, zostanie otwarty na 72 mkw. jeszcze w tym miesiącu. Podczas procesu negocjacyjnego Bartłomieja Rychcika, franczyzobiorcę konceptu reprezentowała firma doradcza Knight Frank. Będzie to 10 lokal tego franczyzobiorcy, natomiast 32 sieci Gorąco Polecam Nowakowski.

 

Do niedawna marka Gorąco Polecam Nowakowski była nieodłącznie kojarzona z Warszawą, jednak popularność konceptu przyczyniła się do ekspansji sieci poza stolicę. Punkt, który zostanie otwarty w budynku Łużycka Plus będzie drugim lokalem tej sieci w Trójmieście. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się przyczynić do tego, reprezentując w procesie poszukiwania powierzchni oraz podczas negocjacji franczyzobiorcę konceptu. Lokal oferujący szeroki zakres wypieków znakomicie wpisze się w lokalną infrastrukturę, a jego asortyment będzie stanowić interesującą opcję dla pracowników okolicznych budynków biurowych – mówi Joanna Gomułkiewicz, negocjator w firmie Knight Frank.

 

Biurowiec klasy A Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W budynku zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań, m.in. fasady kurtynowe pozwalające optymalizować doświetlenie wnętrza. Warto podkreślić, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

 

Napisz pierwszy komentarz
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra