Najwyższe piętro nadal dla ECM

Rondo 1
Rondo 1
Firma ECM Group Polska S.A. przedłużyła umowę najmu w warszawskim biurowcu Rondo 1. Jej biuro znajduje się na najwyższym komercyjnym piętrze budynku (piętra od 37 do 40 to piętra techniczne).

ECM Group Polska S.A. na polskim rynku działa od 2002 r. Specjalizuje się ona w zarządzaniu realizacją oraz nadzorze inwestorskim nad inwestycjami z obszaru budownictwa ogólnego, budownictwa drogowego, infrastruktury lotniczej i kolejowej, budownictwa w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodno-ściekowej, zagospodarowania i utylizacji odpadów oraz budownictwa energetycznego i gazowego. Biuro ECM Group Polska S.A. znajduje się w biurowcu Rondo 1. Siedziba firmy zajmuje 450 mkw. powierzchni na 36. piętrze. W lokalizacji tej pozostanie ona na kolejne lata. W procesie negocjacji warunków najmu spółkę ECM Group Polska reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa Polska.

Postanowiliśmy przedłużyć umowę w biurowcu Rondo 1, ponieważ lokalizacja, renoma i jakość budynku pozwalają nam w pełnym zakresie realizować cele strategiczne firmy oraz umocnić naszą pozycję wśród partnerów i klientów. Istotnym aspektem jest również zapewnienie naszym pracownikom komfortu pracy oraz dostępu do wszelkich usług dodanych – mówi Katarzyna Lodzińska, Dyrektor Generalny, Członek Zarządu ECM Group Polska S.A.

Rondo 1 składa się z dwóch budynków: 40-piętrowej przeszklonej wieży (budynek B) oraz niższego, 10-piętrowego budynku A. Kompleks oferuje najemcom około 66 000 mkw. powierzchni użytkowej. Obiekt został oddany do użytku w 2006 r. Posiada on certyfikat LEED Gold oraz LEED Platinum. Budynek B znajduje się równolegle do Alei Jana Pawła II, zaś budynku A położony jest od strony ul. Świętokrzyskiej.

Firma ECM Group Polska doceniła niepowtarzalny widok panoramy Warszawy, prestiżowy adres przy rondzie ONZ 1 w biznesowym centrum Warszawy oraz nowoczesną infrastrukturę biurowca wraz z jego funkcjami usługowymi, dlatego zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na kolejne lata – mówi Kamil Komoński, doradca w firmie Cresa Polska.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz