Assa Abloy

Budynek Delta kompleksu Eurocentrum Office Complex z pozwoleniem na użytkowanie

Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Kolejny obiekt wchodzący w skład kompleksu Eurocentrum Office Complex – budynek Delta – zdobył pozwolenie na użytkowanie.

Kolejny obiekt wchodzący w skład kompleksu Eurocentrum Office Complex – budynek Delta – pod koniec lutego br. zdobył pozwolenie na użytkowanie. Jeszcze w tym tygodniu na wynajętą powierzchnię w budynku wprowadzi się pierwszy najemca – Polskie Sieci Elektroenergetyczne – który zajmie 6291 mkw.  

Eurocentrum Office Complex to projekt biurowy klasy A+, posiadający 15 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne. Inwestycja oferuje niemal 70 000 mkw. powierzchni najmu. W kompleksie istnieje także EuroCentrum Konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 240 mkw. mogące gościć jednorazowo imprezy na 200 osób.

Niewielu jest deweloperów na rynku, którzy oprócz wybudowania obiektu zajmują się również jego zarządzaniem – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park. Naszą przewagą jest jakość oferowanej powierzchni, uzupełniana przez usługi potrzebne na co dzień pracownikom biur. Mamy sygnały, że dzięki temu czują się u nas komfortowo i identyfikują się z obiektem, co korzystnie przekłada się również na wyniki ich pracy. Zachęcamy naszych najemców do nawiązywania relacji i wspólnych podroży do pracy poprzez platformę carpoolingu oraz do aktywności fizycznej, a także do korzystania z rowerów. Gwarantujemy zamykane boksy na rowery, prysznice i stację Veturilo tuż przed budynkiem. Angażujemy również naszych najemców w wybór oferty i rozwiązań najbardziej przez nich pożądanych, które mogą zgłaszać w ramach budżetu partycypacyjnego – uzupełnia Kinga Nowakowska.

Pierwsza faza projektu Eurocentrum Office Complex, która obejmowała budowę budynków Beta i Gamma, została ukończona w czerwcu 2014 r. Z kolei obiekt Delta zwieńczono wiechą zaledwie rok później. Wśród najemców inwestycji Grupy Capital Park znajdują się: Imtech Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, CEPD Management, Randstad Polska, Mota Engil Central Europe SA, Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o., Chiesi Poland Sp. z o. o., Dom Maklerski Michael Strom  oraz spółka Commarch SA.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz