Kart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Office logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budynek Delta kompleksu Eurocentrum Office Complex z pozwoleniem na użytkowanie

Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Kolejny obiekt wchodzący w skład kompleksu Eurocentrum Office Complex – budynek Delta – zdobył pozwolenie na użytkowanie.

Kolejny obiekt wchodzący w skład kompleksu Eurocentrum Office Complex – budynek Delta – pod koniec lutego br. zdobył pozwolenie na użytkowanie. Jeszcze w tym tygodniu na wynajętą powierzchnię w budynku wprowadzi się pierwszy najemca – Polskie Sieci Elektroenergetyczne – który zajmie 6291 mkw.  

Eurocentrum Office Complex to projekt biurowy klasy A+, posiadający 15 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne. Inwestycja oferuje niemal 70 000 mkw. powierzchni najmu. W kompleksie istnieje także EuroCentrum Konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 240 mkw. mogące gościć jednorazowo imprezy na 200 osób.

Niewielu jest deweloperów na rynku, którzy oprócz wybudowania obiektu zajmują się również jego zarządzaniem – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park. Naszą przewagą jest jakość oferowanej powierzchni, uzupełniana przez usługi potrzebne na co dzień pracownikom biur. Mamy sygnały, że dzięki temu czują się u nas komfortowo i identyfikują się z obiektem, co korzystnie przekłada się również na wyniki ich pracy. Zachęcamy naszych najemców do nawiązywania relacji i wspólnych podroży do pracy poprzez platformę carpoolingu oraz do aktywności fizycznej, a także do korzystania z rowerów. Gwarantujemy zamykane boksy na rowery, prysznice i stację Veturilo tuż przed budynkiem. Angażujemy również naszych najemców w wybór oferty i rozwiązań najbardziej przez nich pożądanych, które mogą zgłaszać w ramach budżetu partycypacyjnego – uzupełnia Kinga Nowakowska.

Pierwsza faza projektu Eurocentrum Office Complex, która obejmowała budowę budynków Beta i Gamma, została ukończona w czerwcu 2014 r. Z kolei obiekt Delta zwieńczono wiechą zaledwie rok później. Wśród najemców inwestycji Grupy Capital Park znajdują się: Imtech Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, CEPD Management, Randstad Polska, Mota Engil Central Europe SA, Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o., Chiesi Poland Sp. z o. o., Dom Maklerski Michael Strom  oraz spółka Commarch SA.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra