FYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOnyx Business Point logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGTV Lighting logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPartner Capital Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Provident Polska zdecydował się na gdańską Alchemię

Alchemia
Alchemia
Nowe biuro regionalne lidera rynku pożyczkowego rozpoczęło działalność w gdańskim kompleksie Alchemia. Na 460 mkw. w wieży biurowej Aurum pracować będzie niemal 40 osób.

Nowe biuro regionalne lidera rynku pożyczkowego – Provident Polska – rozpoczęło działalność w gdańskim kompleksie Alchemia. Na 460 mkw. w wieży biurowej Aurum pracować będzie niemal 40 osób. Umowa najmu z deweloperem obiektu, firmą Torus, została zawarta na 5 lat.    

Bardzo się cieszymy z nowej lokalizacji naszego centrum, która zapewni nam komfort działalności i realizacji zadań na wewnętrzne potrzeby naszej firmy. O wyborze Alchemii zadecydowały przede wszystkim doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość powierzchni biurowej – mówi Dawid Mikołajczewski, kierownik ds. Zmiany Najmowej w Provident Polska. Na decyzję firmy wpłynęła również certyfikacja budynku w amerykańskim systemie oceny wysokowydajnych inwestycji LEED, która zapewnia komfort, bezpieczeństwo i wymierne oszczędności na etapie eksploatacji. Obiekt otrzymał końcowy certyfikat na najwyższym poziomie Platinum.

Provident Polska jest międzynarodową instytucją finansową, która działa w kraju od ponad 18 lat. Firma jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Dzięki rozbudowanej sieci placówek i doradców Provident Polska dociera z ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju, a z jej usług skorzystało już 3,9 mln klientów.

Alchemia jest wielofunkcyjnym kompleksem biznesowym powstający w Gdańsku. I etap projektu, który oddano w grudniu 2013 r., dostarczył na rynek 16 700 mkw. powierzchni biurowej. Działa tutaj centrum rekreacyjno-sportowe, m.in. z basenami, saunami, klubem fitness i halą sportową. Z kolei II etap, oferujący 22 000 mkw., składa się z dwóch wież biurowych (o nazwach Ferrum i Titanium) znajdujących się na wspólnej, czterokondygnacyjnej podstawie. Realizacja II etapu rozpoczęła się w grudniu 2013 r., a jej uroczyste otwarcie miało miejsce w październiku 2015 r. Na najem powierzchni w obiekcie zdecydowały się takie firmy jak State Street, Wipro IT Services oraz Alexander Mann Solutions. Aktualnie trwają prace związane z realizacją III etapu kompleksu, który zaoferuje niemal 36 000 mkw. powierzchni biurowej oraz blisko 3000 mkw. przestrzeni dedykowanej usługom towarzyszącym. Zakończenie budowy planowane jest na IV kw. 2017 r. Projektantem całego kompleksu Alchemia jest pracowania APA Wojciechowski Architekci z Warszawy.
 

Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra