DEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoOnyx Business Point logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoLobos Nieruchomości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoCity Office logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoEcho Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoTorus logoGłówka Pracuje logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Provident Polska zdecydował się na gdańską Alchemię

Alchemia
Alchemia
Nowe biuro regionalne lidera rynku pożyczkowego rozpoczęło działalność w gdańskim kompleksie Alchemia. Na 460 mkw. w wieży biurowej Aurum pracować będzie niemal 40 osób.

Nowe biuro regionalne lidera rynku pożyczkowego – Provident Polska – rozpoczęło działalność w gdańskim kompleksie Alchemia. Na 460 mkw. w wieży biurowej Aurum pracować będzie niemal 40 osób. Umowa najmu z deweloperem obiektu, firmą Torus, została zawarta na 5 lat.    

Bardzo się cieszymy z nowej lokalizacji naszego centrum, która zapewni nam komfort działalności i realizacji zadań na wewnętrzne potrzeby naszej firmy. O wyborze Alchemii zadecydowały przede wszystkim doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość powierzchni biurowej – mówi Dawid Mikołajczewski, kierownik ds. Zmiany Najmowej w Provident Polska. Na decyzję firmy wpłynęła również certyfikacja budynku w amerykańskim systemie oceny wysokowydajnych inwestycji LEED, która zapewnia komfort, bezpieczeństwo i wymierne oszczędności na etapie eksploatacji. Obiekt otrzymał końcowy certyfikat na najwyższym poziomie Platinum.

Provident Polska jest międzynarodową instytucją finansową, która działa w kraju od ponad 18 lat. Firma jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Dzięki rozbudowanej sieci placówek i doradców Provident Polska dociera z ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju, a z jej usług skorzystało już 3,9 mln klientów.

Alchemia jest wielofunkcyjnym kompleksem biznesowym powstający w Gdańsku. I etap projektu, który oddano w grudniu 2013 r., dostarczył na rynek 16 700 mkw. powierzchni biurowej. Działa tutaj centrum rekreacyjno-sportowe, m.in. z basenami, saunami, klubem fitness i halą sportową. Z kolei II etap, oferujący 22 000 mkw., składa się z dwóch wież biurowych (o nazwach Ferrum i Titanium) znajdujących się na wspólnej, czterokondygnacyjnej podstawie. Realizacja II etapu rozpoczęła się w grudniu 2013 r., a jej uroczyste otwarcie miało miejsce w październiku 2015 r. Na najem powierzchni w obiekcie zdecydowały się takie firmy jak State Street, Wipro IT Services oraz Alexander Mann Solutions. Aktualnie trwają prace związane z realizacją III etapu kompleksu, który zaoferuje niemal 36 000 mkw. powierzchni biurowej oraz blisko 3000 mkw. przestrzeni dedykowanej usługom towarzyszącym. Zakończenie budowy planowane jest na IV kw. 2017 r. Projektantem całego kompleksu Alchemia jest pracowania APA Wojciechowski Architekci z Warszawy.
 

Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
mantra