Giant

COI wybrał Eurocentrum Office Complex

Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex wciąż zdobywa nowych najemców. Już wkrótce do budynku Delta wprowadzi się Centralny Ośrodek Informatyki (COI).

Centralny Ośrodek Informatyki (COI) w kompleksie Eurocentrum będzie zajmował niemal 5500 mkw. powierzchni. Centralny Ośrodek Informatyki, który w ramach grupy Ministerstwa Cyfryzacji buduje, rozwija i utrzymuje największe systemy IT w administracji, zajmie trzy najwyższe piętra w budynku Delta

Eurocentrum oferuje dokładnie to, czego potrzebujemy – jest to nowoczesny, ekologiczny i znakomicie skomunikowany biurowiec, z bogatą ofertą handlową i usługową. Jednym z jego licznych atutów są duże, przestronne piętra biurowe, które możemy zaaranżować w optymalny dla nas sposób – mówi Marcin Suchar, dyrektor COI. 

COI wprowadzi się do nowego biura w lutym 2018 roku. Dzięki tej umowie poziom komercjalizacji II fazy Eurocentrum Office Complex wynosi 81 proc. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak prestiżowa instytucja jak Centralny Ośrodek Informatyki dołączyła do grona naszych najemców. Potwierdza to atrakcyjność ekologicznych biur tworzonych przez Capital Park dla najemców oraz bogatej oferty udogodnień, które wprowadzamy w ramach koncepcji „Biuro Plus”, takich jak m.in.: rozbudowana infrastruktura rowerowa, usługa concierge czy możliwość korzystania z wielu sklepów, restauracji oraz usług (gabinetu fizjoterapii, poprawek krawieckich, salonu fryzjerskiego i SPA) – wyjaśnia Kinga Nowakowska, członek zarządu Capital Park.

W pierwszym półroczu 2017 roku aż dziewięć firm podpisało nowe albo przedłużyło obowiązujące umowy i powiększyło swoją powierzchnię najmu w Eurocentrum Office Complex. W okresie tym łącznie zakontraktowano ponad 7300 mkw. 

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz