Torus logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGhelamco Poland logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Vastint z terenami pod nowe inwestycje

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne, które znajdują się w pobliżu lotniska im. Chopina w Warszawie oraz bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku.

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne. Pierwszą z zakupionych działek, jest obszar o powierzchni ponad 14 ha, znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie. Na tym terenie, jak podaje Vastint, zostanie zrealizowana inwestycja komercyjna. Druga działka o powierzchni 6,5 ha, położona przy ul. Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, zostanie przeznaczona głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe.

Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.

W portfolio inwestycji zrealizowanych przez firmę Vastint znajduje szereg projektów biurowych, parków biznesowych i hoteli w dużych miastach na terenie Polski. Przykładem są kompleksy biurowe Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra