Kart Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPartner Capital Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoSawig Invest Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoTriGranit Corporation logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHexagon logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoSchüco International Polska logoCity Space logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcophon Saint-Gobain logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vastint z terenami pod nowe inwestycje

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne, które znajdują się w pobliżu lotniska im. Chopina w Warszawie oraz bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku.

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne. Pierwszą z zakupionych działek, jest obszar o powierzchni ponad 14 ha, znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie. Na tym terenie, jak podaje Vastint, zostanie zrealizowana inwestycja komercyjna. Druga działka o powierzchni 6,5 ha, położona przy ul. Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, zostanie przeznaczona głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe.

Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.

W portfolio inwestycji zrealizowanych przez firmę Vastint znajduje szereg projektów biurowych, parków biznesowych i hoteli w dużych miastach na terenie Polski. Przykładem są kompleksy biurowe Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra