Art-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoKontor logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vastint z terenami pod nowe inwestycje

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne, które znajdują się w pobliżu lotniska im. Chopina w Warszawie oraz bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku.

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne. Pierwszą z zakupionych działek, jest obszar o powierzchni ponad 14 ha, znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie. Na tym terenie, jak podaje Vastint, zostanie zrealizowana inwestycja komercyjna. Druga działka o powierzchni 6,5 ha, położona przy ul. Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, zostanie przeznaczona głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe.

Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.

W portfolio inwestycji zrealizowanych przez firmę Vastint znajduje szereg projektów biurowych, parków biznesowych i hoteli w dużych miastach na terenie Polski. Przykładem są kompleksy biurowe Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
 


3.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra