Fabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoRIS Kotes logoKwiaty dla biura logoVantage Development S.A. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Vastint z terenami pod nowe inwestycje

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne, które znajdują się w pobliżu lotniska im. Chopina w Warszawie oraz bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku.

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne. Pierwszą z zakupionych działek, jest obszar o powierzchni ponad 14 ha, znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie. Na tym terenie, jak podaje Vastint, zostanie zrealizowana inwestycja komercyjna. Druga działka o powierzchni 6,5 ha, położona przy ul. Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, zostanie przeznaczona głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe.

Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.

W portfolio inwestycji zrealizowanych przez firmę Vastint znajduje szereg projektów biurowych, parków biznesowych i hoteli w dużych miastach na terenie Polski. Przykładem są kompleksy biurowe Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
 


3.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra