Business House logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Adecco Poland z oddziałem w Alchemii

Alchemia
Alchemia
Firma świadcząca usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego – Adecco – postanowiła przenieść jeden z gdańskich oddziałów do Alchemii.

Firma świadcząca usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego – Adecco – postanowiła przenieść jeden z gdańskich oddziałów do Alchemii. W kompleksie znajdzie się linia biznesowa firmy, która zajmuje się pracą tymczasową, a także rekrutacjami średniego i niższego szczebla. Placówka zostanie otworzona na niemal 250 mkw. na poziomie „0” drugiego etapu kompleksu. Od kilku lat obserwujemy, że biznes koncentruje się w Oliwie, w nowoczesnych budynkach biurowych powstających w tej dzielnicy Gdańska. Chcemy być bliżej klientów, ale też w miejscu nowoczesnym, komfortowym i świetnie skomunikowanym, a takim właśnie jest kompleks Alchemia. Duże znaczenie ma również bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Gdańskiego, skąd również pozyskujemy kandydatów do pracy u naszych klientów – mówi Marta Maciejewska, branch manager w Adecco Poland. 

 

Adecco działa w Polsce od 1994 r. Posiada już ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej, a także placówek onsite – lokalnych przedstawicielstw, które są tworzone dla kluczowych klientów.

 

Deweloperem wielofunkcyjnego kompleksu Alchemia jest firma Torus. I etap inwestycji, który został oddany do użytku pod koniec grudnia 2013 r., zaoferował 16 700 mkw. powierzchni biurowej. W ramach tego etapu powstało również na 4600 mkw. centrum rekreacyjno-sportowe, m.in. z basenami, saunami, klubem fitness i halą sportową. W sierpniu ubiegłego roku obiekt sprzedano, a jego nabywcą jest podmiot stanowiący joint venture pomiędzy Bluehouse Capital Advisor Ltd a REINO Dywidenda Plus SA zarządzanym przez REINO Partners. II etap inwestycji oddano do użytku w październiku 2015 r. Projekt zaoferował niemal 22 000 mkw. powierzchni biurowej. W marcu br. obiekt kupiła spółka zależna od Polskiego Holdingu Nieruchomości SA. Aktualnie trwa realizacja III etapu – 14-kondygnacyjnego budynku, który będzie największym wolnostojącym biurowcem w północnej Polsce. Obiekt dostarczy niemal 39 000 mkw. powierzchni najmu. Zakończenie budowy planowane jest na III kw. 2017 r.

 


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra