Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFYI Commercial Consulting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Pozwolenie na użytkowanie dla University Business Park II

University Business Park
University Business Park
Drugi etap łódzkiej inwestycji University Business Park uzyskał pozwolenie na użytkowanie, co oznacza, iż realizacja całego kompleksu została zakończona.

Drugi etap łódzkiej inwestycji University Business Park, należącej do GTC, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, iż realizacja pierwszego projektu Grupy na terenie Łodzi została zakończona. Doceniamy potencjał rozwojowy Łodzi i jesteśmy dumni, że mogliśmy na stałe wpisać się w ten dynamiczny i niesamowicie obiecujący rynek. Ukończenie budowy University Business Park było jednym z naszych głównych priorytetów na rok 2016, idealnie wpisującym się w naszą strategię rozwoju i będącym uzupełnieniem naszego dotychczasowego portfolio – powiedział Thomas Kurzmann, prezes GTC.  

University Business Park jest kompleksem biurowy klasy A usytuowanym w centrum Łodzi. Składa się z dwóch budynków oferującym łącznie 39 200 mkw. powierzchni biurowej, a także 600 miejsc parkingowych znajdujących się w obu 7-piętrowych biurowcach. W obrębie kompleksu znajdują się także restauracje, kawiarnie oraz inne udogodnienia przeznaczone dla najemców. Wśród najemców kompleksu znaleźli się m.in.: Fujitsu, Aegon, Impel Catering, Samsung Electronics Poland, Accenture, Mobica i PKP Informatyka.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 37 nieruchomości komercyjnych oferujących łącznie ok. 665 500 mkw. powierzchni biurowej i handlowej klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Czechach i na Węgrzech. Warto przypomnieć, iż w ostatnim czasie firma wzbogaciła swoje portfolio nieruchomości o dwa biurowce znajdujące się w biznesowej dzielnicy Bukaresztu – Premium Plaza i Premium Point.

Zobacz więcej: Dwa biurowce w Bukareszcie w rękach GTC
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra