EQlibrium – kolejny etap prac zakończony

EQlibrium
EQlibrium
Zakończyły się prace konstrukcyjne związane z realizacją biurowca EQlibrium.

Prace konstrukcyjne związane z realizacją warszawskiego biurowca EQlibrium zostały zakończone. Kolejnym etapem będzie montaż elewacji. Powstający na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza, biurowiec realizowany przez Grupę Waryński zaoferuje 10 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni i zostanie oddany do użytku w styczniu 2017 r.

 

Wszystkie realizowane przez nas działania postępują zgodnie z założonym harmonogramem. Osoby regularnie odwiedzające plac budowy naszego biurowca, zwracają uwagę na niezwykłą dynamikę prac. Dotychczas, oprócz zamknięcia konstrukcji obiektu i zrealizowania zaawansowanych prac instalacyjnych, zamontowaliśmy również m.in. elementy wzorcowe elewacji, sufitów podwieszanych oraz podłogi podniesionej, a także ścian, sufitów i posadzek w garażu podziemnym. Jesteśmy przekonani, że w IV kw. br. zakończymy wszystkie prace budowlane i wykończeniowe, a wraz z początkiem 2017 r. do budynku wprowadzą się pierwsi najemcy – powiedział Antoni Stachura, Dyrektor Biura Inwestycji, Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

 

Biurowiec EQlibrium położony na skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona jest pierwszą inwestycją biurową Grupy Waryński. Obiekt będą tworzyć dwie połączone ze sobą bryły – jedenasto- i sześciokondygnacyjna. Biurowiec będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Projekt obiektu powstał w pracowni architektonicznej S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Budimex SA.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz