Przedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoTétris Poland logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

WIELKIE ODLICZANIE do otwarcia Warsaw Spire

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Już dzisiaj nastąpi wielkie otwarcie Warsaw Spire – jednej z największych inwestycji biurowych realizowanych w stolicy w ostatnich latach. Tymczasem deweloper poinformował, że neon „Kocham Warszawę” powróci na Plac Europejski.

Firma Ghelamco Poland poinformowała o tym, że neon „Kocham Warszawę” na stałe ozdobi elewację najwyższej wieży kompleksu Warsaw Spire. Ogromny napis wyświetlany będzie na ekranie LED o wymiarach 39 metrów długości i 71 metrów szerokości. Będzie przebiegał wokół elewacji budynku wieżowego na wysokości 160 metrów i zajmie aż 11 kondygnacji. Jednocześnie będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu ekranów w kraju (złoży się na niego 70 000 energooszczędnych diod).

 

Iluminacja powstała po to, by ożywić przestrzeń kolorem i światłem, została bardzo ciepło przyjęta i zyskała tysiące fanów. Hasło „KOCHAM WARSZAWĘ” doskonale wpisało się w pejzaż stolicy, dlatego zgodnie z obietnicą przywracamy je w nowej odsłonie na Plac Europejski – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE.

 

Neon oficjalnie rozświetli krajobraz Warszawy 14 maja w Noc Muzeów – wtedy bowiem planowane jest otwarcie dla mieszkańców stolicy Placu Europejskiego. Już 12 maja nastąpi otwarcie najwyższej wieży kompleksu Warsaw Spire.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra