FYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoPartner Capital Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoEcho Investment logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCHB14 logoTorus logoCity Space logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Centrum usług wspólnych DNV GL w Łużycka Plus

Łużycka Plus
Łużycka Plus
W gdyńskim biurowcu należącym do Allcon Investment firma DNV GL otworzy swoje centrum usług wspólnych.

W gdyńskim biurowcu należącym do Allcon InvestmentŁużycka Plus – mieścić się będzie nowo tworzone centrum usług wspólnych norweskiej firmy DNV GL. Zajmie ono 1326 mkw. powierzchni biurowej, czyli całe trzecie piętro budynku. Centrum rozpocznie działalność w biurowcu od 1 października br., ale już teraz prowadzona jest rekrutacja nowych pracowników. Do końca przyszłego roku zatrudnionych zostanie tutaj nawet 200 osób, które obsługiwać będą globalne procesy DNV GL w zakresie m.in. finansów, księgowości, HR oraz zarządzania nieruchomościami.

 

To nasza kolejna współpraca z DNV GL. W 2010 r. firma rozpoczęła działalność w Łużycka Office Park, kompleksie biurowym klasy A, w którym posiada na własność budynek E – zaprojektowany i wybudowany w formule built-to-suit, czyli pod konkretne wymagania inwestora. Otwarcie nowego biura w sąsiadującym z nim biurowcu Łużycka Plus pozwoli na koncentrację biznesu DNV GL w Polsce w jednym, dobrze znanym i sprawdzonym miejscu – mówi Monika Urbanowicz z Allcon Investment.

 

DNV GL jest jednym ze światowych liderów w klasyfikacji i certyfikacji m.in. w przemyśle morskim, paliwowym oraz w odnawialnych źródłach energii. Firma prowadzi działalność w 100 krajach, zatrudniając ok. 15 000 osób.

 

Łużycka Plus został oddany do użytkowania w 2014 r. Zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej. Oferuje przeszło 10 000 mkw. powierzchni użytkowej i ok. 6000 mkw. przestrzeni biurowej. Do dyspozycji najemców oddano łącznie 167 miejsc postojowych, z czego 116 – w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 51 – wokół budynku. Obiekt powstał zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa, co potwierdza nadany mu pre-certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Warto dodać, że jest to także pierwszy w Polsce biurowiec z certyfikatem Obiekt bez barier, czyli w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra