Forbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Biurowiec z widokiem na krakowskie Błonia

Biurowiec Park Club - wizualizacja
Biurowiec Park Club - wizualizacja
Na skraju krakowskich Błoń powstaje obiekt Park Club, który zaoferuje ok. 6267 mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w I kw. 2017 r.

Budynek klasy A+, którego inwestorem jest firma Prestige Property Group, powstaje przy al. 3 Maja. Obiekt komercyjno-apartamentowy zaoferuje ok. 19 000 mkw. powierzchni całkowitej, w tym ponad 6000 mkw. przestrzeni biurowej usytuowanej na czterech poziomach. Na parterze budynku zlokalizowana będzie przestrzeń komercyjna z towarzyszącą częścią gastronomiczną. Do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie 133 podziemnych i 15 naziemnych miejsc parkingowych. Wnętrza obiektu zaoferują praktyczne oraz sprzyjające warunki pracy. Budynek zwieńczony będzie dwiema kondygnacjami mieszczącymi apartamenty. W wolnej chwili ich mieszkańcy będą mogli korzystać z nowocześnie wyposażonej siłowni, która podobnie jak podziemny parking pozostanie do ich wyłącznej dyspozycji. Park Club będzie posiadał także certyfikację LEED.

Park Club umiejscowiony jest w spacerowym dystansie od Rynku Głównego w Krakowie. Obiekt powstaje w historycznym miejscu w pobliżu Oleandrów, z których 6 sierpnia 1914 r. na rozkaz Piłsudskiego wyruszyła na ziemie zaboru rosyjskiego I Kompania zwana "Kadrówką". Realizowana inwestycja wyróżnia się lokalizacją przy terenach zielonych. Park Club usytuowany jest na skraju krakowskich Błoń w pobliżu miejskiego parku z widokiem na Las Wolski i Kopiec Kościuszki. Zadrzewiona jest także prowadząca do obiektu Aleja 3. Maja. Park Club będzie posiadał także wiszący taras pokryty kompozycją roślinności, tworzący „zielone podium”. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra