Schüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCity Office logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoGhelamco Poland logoTorus logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoArchicom logoGłówka Pracuje logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Na te obiekty czekamy w 2017 roku

|
Bobrowiecka 8 to w sumie 21 977 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia na Dolnym Mokotowie w Warszawie
Jakie obiekty zostaną oddane do użytku w br.? Czym zaskoczą nas deweloperzy? Przedstawiamy kilka projektów, których budowa zakończy się jeszcze w tym roku.
  • Bobrowiecka 8

W październiku 2017 r. planowane jest zakończenie budowy biurowca Bobrowiecka 8 w Warszawie. Ten 5-piętrowy budynek na tutejszy rynek dostarczy 21 977 mkw. powierzchni biurowej oraz 2453 mkw. powierzchni usługowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także dwupoziomowy garaż. Biurowiec Bobrowiecka 8 znajduje się na Dolnym Mokotowie w pobliżu ul. Sobieskiego i Czerniakowskiej. Inwestorem projektu jest Castor Park, firma należąca do grupy spółek Spectra Development.

 

  • CHB14

Rok 2017 jest także rokiem ukończenia biurowca CHB14. Jest to nowoczesny obiekt znajdujący się w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14. Biurowiec zlokalizowany jest więc blisko węzła Bieżanów na autostradzie A4, co zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową. CHB14 na piętrach od 1 do 5 oferuje najemcom łącznie około 4213 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku przeznaczony jest na lokal gastronomiczny oraz lokal handlowo/usługowy. Na tej samej kondygnacji znajduje się również reprezentacyjne lobby. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest wielostanowiskowy podziemny garaż.

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra