Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEkodom Deweloper logoCHB14 logoEcho Investment logoDuda Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTork logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Na te obiekty czekamy w 2017 roku

|
Bobrowiecka 8 to w sumie 21 977 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia na Dolnym Mokotowie w Warszawie
Jakie obiekty zostaną oddane do użytku w br.? Czym zaskoczą nas deweloperzy? Przedstawiamy kilka projektów, których budowa zakończy się jeszcze w tym roku.
  • Bobrowiecka 8

W październiku 2017 r. planowane jest zakończenie budowy biurowca Bobrowiecka 8 w Warszawie. Ten 5-piętrowy budynek na tutejszy rynek dostarczy 21 977 mkw. powierzchni biurowej oraz 2453 mkw. powierzchni usługowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także dwupoziomowy garaż. Biurowiec Bobrowiecka 8 znajduje się na Dolnym Mokotowie w pobliżu ul. Sobieskiego i Czerniakowskiej. Inwestorem projektu jest Castor Park, firma należąca do grupy spółek Spectra Development.

 

  • CHB14

Rok 2017 jest także rokiem ukończenia biurowca CHB14. Jest to nowoczesny obiekt znajdujący się w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14. Biurowiec zlokalizowany jest więc blisko węzła Bieżanów na autostradzie A4, co zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową. CHB14 na piętrach od 1 do 5 oferuje najemcom łącznie około 4213 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku przeznaczony jest na lokal gastronomiczny oraz lokal handlowo/usługowy. Na tej samej kondygnacji znajduje się również reprezentacyjne lobby. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest wielostanowiskowy podziemny garaż.

 

Napisz pierwszy komentarz
Archicom - City Forum
mantra