Agrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLobos Nieruchomości logoOnyx Business Point logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoAluprof S.A. logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGTV Lighting logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Na te obiekty czekamy w 2017 roku

|
Bobrowiecka 8 to w sumie 21 977 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia na Dolnym Mokotowie w Warszawie
Jakie obiekty zostaną oddane do użytku w br.? Czym zaskoczą nas deweloperzy? Przedstawiamy kilka projektów, których budowa zakończy się jeszcze w tym roku.
  • Bobrowiecka 8

W październiku 2017 r. planowane jest zakończenie budowy biurowca Bobrowiecka 8 w Warszawie. Ten 5-piętrowy budynek na tutejszy rynek dostarczy 21 977 mkw. powierzchni biurowej oraz 2453 mkw. powierzchni usługowej. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także dwupoziomowy garaż. Biurowiec Bobrowiecka 8 znajduje się na Dolnym Mokotowie w pobliżu ul. Sobieskiego i Czerniakowskiej. Inwestorem projektu jest Castor Park, firma należąca do grupy spółek Spectra Development.

 

  • CHB14

Rok 2017 jest także rokiem ukończenia biurowca CHB14. Jest to nowoczesny obiekt znajdujący się w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14. Biurowiec zlokalizowany jest więc blisko węzła Bieżanów na autostradzie A4, co zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową. CHB14 na piętrach od 1 do 5 oferuje najemcom łącznie około 4213 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku przeznaczony jest na lokal gastronomiczny oraz lokal handlowo/usługowy. Na tej samej kondygnacji znajduje się również reprezentacyjne lobby. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest wielostanowiskowy podziemny garaż.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra