Aluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Relokacja w Metropolitan

Metropolitan
Metropolitan
Międzynarodowa kancelaria prawna Gide Loyrette Nouel pozostaje w budynku Metropolitan. Przeniesie się ona jedynie na nową powierzchnię.

Gide Loyrette Nouel podpisała wieloletnią umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Metropolitan. Kancelaria prawna przeniesie się na nową powierzchnię zlokalizowaną na dwóch piętrach budynku.

 

Udało nam się sprawnie sfinalizować transakcję najmu w budynku Metropolitan, którego właściciel przeprowadzi pełną modernizację systemów technicznych zapewniając nam odpowiednio wysoki komfort pracy. Dodatkowo, nie rezygnując z prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, przeniesiemy się na najlepszą powierzchnię w budynku, co z pewnością docenią nie tylko nasi pracownicy, ale także nasi klienci – komentuje Jerzy Rajkow-Krzywicki, dyrektor ds. Administracji i Projektów w kancelarii Gide Loyrette Nouel.

 

Najemcę w procesie poszukiwania powierzchni biurowej w Warszawie reprezentował BNP Paribas Real Estate Poland. Relokacja w ramach budynku Metropolitan to również sygnał, że istniejące budynki mają wciąż sporo do zaoferowania, nie wymuszając jednocześnie na najemcach daleko idących kompromisów – stwierdziła Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Gide Loyrette Nouel to jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych, które rozpoczęły działalność w Polsce po przemianach ustrojowych. Obsługiwała ona wiele znaczących projektów, np. związanych z prywatyzacjami i transakcjami inwestycyjnymi. Kancelaria specjalizuje się we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Wśród klientów kancelarii znajduje się wiele spółek z indeksu WIG-30 m.in.: KGHM, PGNIG, Grupa Azoty, mBank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Bank ING, PGE, PKN Orlen, Energa, Orange oraz Asseco.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra