Archicom logoCity Space logoCity Office logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGłówka Pracuje logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOnyx Business Point logoTorus logoAluprof S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Relokacja w Metropolitan

Metropolitan
Metropolitan
Międzynarodowa kancelaria prawna Gide Loyrette Nouel pozostaje w budynku Metropolitan. Przeniesie się ona jedynie na nową powierzchnię.

Gide Loyrette Nouel podpisała wieloletnią umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Metropolitan. Kancelaria prawna przeniesie się na nową powierzchnię zlokalizowaną na dwóch piętrach budynku.

 

Udało nam się sprawnie sfinalizować transakcję najmu w budynku Metropolitan, którego właściciel przeprowadzi pełną modernizację systemów technicznych zapewniając nam odpowiednio wysoki komfort pracy. Dodatkowo, nie rezygnując z prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, przeniesiemy się na najlepszą powierzchnię w budynku, co z pewnością docenią nie tylko nasi pracownicy, ale także nasi klienci – komentuje Jerzy Rajkow-Krzywicki, dyrektor ds. Administracji i Projektów w kancelarii Gide Loyrette Nouel.

 

Najemcę w procesie poszukiwania powierzchni biurowej w Warszawie reprezentował BNP Paribas Real Estate Poland. Relokacja w ramach budynku Metropolitan to również sygnał, że istniejące budynki mają wciąż sporo do zaoferowania, nie wymuszając jednocześnie na najemcach daleko idących kompromisów – stwierdziła Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Gide Loyrette Nouel to jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych, które rozpoczęły działalność w Polsce po przemianach ustrojowych. Obsługiwała ona wiele znaczących projektów, np. związanych z prywatyzacjami i transakcjami inwestycyjnymi. Kancelaria specjalizuje się we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Wśród klientów kancelarii znajduje się wiele spółek z indeksu WIG-30 m.in.: KGHM, PGNIG, Grupa Azoty, mBank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Bank ING, PGE, PKN Orlen, Energa, Orange oraz Asseco.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra