Kwiaty dla biura logoBREMA Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEcho Investment logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHexagon logoCity Space logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCHB14 logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoTorus logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Relokacja w Metropolitan

Metropolitan
Metropolitan
Międzynarodowa kancelaria prawna Gide Loyrette Nouel pozostaje w budynku Metropolitan. Przeniesie się ona jedynie na nową powierzchnię.

Gide Loyrette Nouel podpisała wieloletnią umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Metropolitan. Kancelaria prawna przeniesie się na nową powierzchnię zlokalizowaną na dwóch piętrach budynku.

 

Udało nam się sprawnie sfinalizować transakcję najmu w budynku Metropolitan, którego właściciel przeprowadzi pełną modernizację systemów technicznych zapewniając nam odpowiednio wysoki komfort pracy. Dodatkowo, nie rezygnując z prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, przeniesiemy się na najlepszą powierzchnię w budynku, co z pewnością docenią nie tylko nasi pracownicy, ale także nasi klienci – komentuje Jerzy Rajkow-Krzywicki, dyrektor ds. Administracji i Projektów w kancelarii Gide Loyrette Nouel.

 

Najemcę w procesie poszukiwania powierzchni biurowej w Warszawie reprezentował BNP Paribas Real Estate Poland. Relokacja w ramach budynku Metropolitan to również sygnał, że istniejące budynki mają wciąż sporo do zaoferowania, nie wymuszając jednocześnie na najemcach daleko idących kompromisów – stwierdziła Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Gide Loyrette Nouel to jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych, które rozpoczęły działalność w Polsce po przemianach ustrojowych. Obsługiwała ona wiele znaczących projektów, np. związanych z prywatyzacjami i transakcjami inwestycyjnymi. Kancelaria specjalizuje się we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego. Wśród klientów kancelarii znajduje się wiele spółek z indeksu WIG-30 m.in.: KGHM, PGNIG, Grupa Azoty, mBank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Bank Zachodni WBK, Bank ING, PGE, PKN Orlen, Energa, Orange oraz Asseco.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra